Наші представництва

Ініціаторами соціального проекту "Професія Батьки" виступили: асоціація стоматологічного здоров'я ( Антоніна Фартушна); ТРЦ "Подоляни" ( Тетяна Чубак); ГО «Промінь Київ»( Тетяна Турпак); TrioDent (Ольга Філіппова). Партнери проекту: ГС «Промінь Україна», ГО «Світове українство», «Промінь Тернопіль», жіночий журнал БізнесWoman, ТМ «Кукузаврики», «TriODent», «Splat», «ФудСтандарт».

Воркшоп "Професія Батьки" - це міждисциплінарний освітній проект для батьків, спрямований на формування в сучасному українському суспільстві, зокрема у молодого покоління, свідомого ставлення до власного здоров'я та здоров'я родини, до батьківства , до виховання дітей та реалізації себе як особистість.

У воркшопі беруть участь провідні спеціалісти багатьох галузей медицини та інших наук: педіатри, логопеди, стоматологи-ортодонти, отоларингологи, офтальмологи, психологи, педагоги, арт- терапевти. Це досвідчені Професіонали, команда фахівців, які люблять свою справу, люблять дітей, люблять свою країну.

Проект має на меті охопити максимальну кількість людей, зокрема мешканців невеликих міст та містечок. Одна з соціальних місій воркшопу – просвіта пересічних молодих українців. Якщо у мегаполісах доступ до інформації відкритий – просто потрібно вміти її сортувати, то в регіонах ситуація зовсім інакша. Освітні проекти для молоді потрібні там передусім!

Проведення воркшопу відбувається у форматі двосторонньої бесіди. А це, знову ж таки –  новий тип спілкування для української публіки, звиклої до монотонних лекцій-навчання. Наші доповідачі завжди відкриті до обговорення й дискусій. Кожен із охочих може ставити питання й дізнаватися про актуальні для нього питання, відчути себе на рівних з лекторами.

 

Новини