У зоні АТО представники «Промінь ІФ» презентували дитячу абетку-розмальовку

14 вер. 2016
745 разів

Нещодавно представники ГО «Промінь ІФ» та «Промінь Волноваха» презентували перед першокласниками та дітками Новогнатівки та Миколаївки,що на Донеччині, які тільки наступного року ідуть до школи цікаву українську абетку у формі розмальовки.

Художник - Анна Копчук-Кашецька (учениця 8-го класу з Івано-Франківська), технічні корективи - Ігор Васюта, автор віршів - Людмила Лінник. Ідея створення абетки та друк ГО «Промінь ІФ».

«До нас звернулись наші партнери та друзі з АТО з проханням  допомогти отримати букварики та абетки для діток-першачків. Ми зустрілись з Веронікою Дичковською та нашими друзями з організації і надумали виготовити незвичну абетку у формі розмальовки, щоб дітям було цікаво і було бажання вчити букви. Опісля звернулись до нашої талановитої землячки Аннички з католицької школи, інших учасників цього проекту та створили спільними зусиллями незвичну абетку, яку приємно і тримати в руках, і малювати, і читати. Найбільше радує, що малеча з Волновахи так позитивно про неї відгукується і я дякую всім за допомогу у її створенні. Всім діткам бажаю легкого навчання і миру!» - захоплено розповів про проект засновник «Промінь ІФ» Дмитро Банах.

Протягом вересня організатори передадуть абетки у всі школи Волноваського району, а до кінця року пройде конкурс на кращий дитячий малюнок однієї з букв у розмальовці.

Останнє редагування Четвер, 10 листопада 2016 13:03
Оцініть матеріал!
(0 голосів)