У ВОЛНОВАСІ ПРЕЗЕНТУВАЛИ ЕТНО-ПРОЕКТ «КУХНІ НАРОДІВ СВІТУ»

12 вер. 2016
799 разів

З нагоди святкування 135-ліття дня заснування міста Волновахи головою громадської організації «Промінь Волноваха» Русланом Казіняном ініційовано проведення майстер-класу та дегустації найсмачніших страв різних народів світу.

Дану ініціативу підтримала місцева та районна влада, народний депутат Дмитро Лубінець, партнери і друзі організації. Тож впродовж дня гості та запрошені міста мали можливість вивчити назви, рецепти та скуштувати представлені страви різних кухонь світу, серед яких асірійська, вірменська, грузинська, узбецька, азербайджанська, грецька та інші. Також було презентовано і кухні різних регіонів України.

Презентаційні столи кожної «кухні країни» були привабливо оформлені і поруч знаходились представники національних меншин, які радо презентували страви своєї країни та активно запрошували всіх до приємної дегустації.

За участь у проекті для всіх презентаторів «кухонь народів світу» засновник громадської спілки «Промінь Україна» Дмитро Банах через своїх представників передав в якості подарунків прикарпатські кухонні набори,  подякував організаторам за консолідацію різних національностей у Волноваському районі та побажав успіху у реалізації подібних проектів у майбутньому.

 

Джерело: Світове українство

Останнє редагування П'ятниця, 21 жовтня 2016 11:58
Оцініть матеріал!
(0 голосів)