У ЗОНІ АТО НАГОРОДИЛИ ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ УКРАЇНСЬКИХ ВІНОЧКІВ

12 вер. 2016
755 разів

Впродовж серпня 2016 року у Волноваському районі, що на Донеччині, тривав конкурс українських віночків, який оголосила ГО «Промінь Волноваха» разом із Волноваським РЦКД та БДЮТ. Відбір робіт проходив у трьох вікових категоріях: перша – від 6 до 9 років, друга – від 10 до 13 років і третя –  від 14 до 17 років. Конкурс серед дітей набув такої популярності, що в останній день організатори нарахували понад 200 конкурсних робіт, виготовлених різними техніками та з різних матеріалів.

За такої великої кількості юних учасників визначити переможців буде непросто. Але на допомогу організаторам прийшли друзі та партнери, які зїхалися на святкування міста Волновахи. Серед них -  український гурт DZIDZ'OFF, генеральний директор книги рекордів України Ганна Крисюк, народний депутат України Дмитро Лубінець, представники громадської спілки «Промінь Україна» Сергій Вербовий та Володимир Волошенюк та інші друзі, які і допомогли обрати кращі дитячі віночки у різних вікових категоріях та нагородити переможців.

 Так, переможця у трьох вікових категоріях відповідно стали: 3 місце – Стаценко Аріна, Шулікова Дар'я та Сергієнко Єлизавета; 2 місце – Кумуржи Ілля, Безсуднова Марія, Юшковська Марія, Фірсова Діана; 1 місце – Силка Владислав, Курілова Серафима та Костильна Ольга. Окрему номінацію за найоригінальніший дитячий віночок визначив сам DZIDZ'OFF, який оголосив додатково ще двох переможців – Вікторію Крячун та Марію Гончарову. Дівчатка отримали від колективу індивідуальні нагороди, футболки та автографи.

Святкова церемонія нагородження відбулась в рамках святкування дня міста Волновахи на центральній площі, де всі учасники конкурсу продемонстрували свої роботи та організували масштабний етно-показ.

  

Голова «Промінь Волноваха» Руслан Казінян подякував всім діткам за активну участь і разом з представниками «Промінь Україна» та головою Волноваської районної ради нагородили на сцені переможців. Голова Волноваської районної ради Валерій Лубінець пообіцяв підтримати ідею Книги рекордів України та посприяти у встановленні чергового рекорду України з виготовлення найбільшої кількості українських віночків, зроблених дитячими руками. Також очільник району наголосив, що на всіх учасників та переможців чекає ще один приємний сюрприз – солодкий стіл, який організатори конкурсу влаштують для дітей напередодні дня українського козацтва.

 

Генеральним партнером конкурсу українських віночків виступила громадська спілка «Промінь Україна» в особі Дмитра Банаха, який передав всім учасникам та переможцям конкурсу цінні подарунки, а двох переможців запросив до участі в новому міжнародному проекті і поїздці до Грузії.

Джерело: Світове українство

Останнє редагування П'ятниця, 21 жовтня 2016 11:58
Оцініть матеріал!
(0 голосів)