Більше 200 дітей з Волноваського району прийняли участь у Конкурсі українських віночків

08 вер. 2016
737 разів

З нагоди святкування 135-ї річниці міста Волноваха стартував новий проект - «Конкурс українських віночків».

Організаторами даного проекту виступають громадська організація «Промінь Волноваха» спільно з Волноваським районним центром культури і дозвілля та будинком дитячої і юнацької творчості за підтримки громадської спілки «Промінь Україна», а також голів Волноваської районної ради та райдержадміністрації.

Сучасне життя наповнене бурхливим розвитком високих наукових технологій, надзвичайними темпами і ритмами, які значно впливають на наш побут і спосіб життя. І тим цінніший інтерес до національного коріння, до витоків, традицій, етнічних особливостей, які лежать в основі нашої національної самобутності. Сьогодні питання національного відродження особливо актуальне, адже побудова сильної сучасної незалежної держави неможлива без міцного національно — історичного фундаменту, значною складовою якого є історично сформовані національні символи.

Віночок, сплетений з квіточок і трав, оздоблений яскравими стрічками, — один з найдавніших українських символів. Образ української дівчини неможливий без гарно увінчаної квітами голови.   Та мало хто сьогодні знає, що це не тільки чудова прикраса, яка формує естетичний зовнішній вигляд юної українки, а перш за все — важливий елемент — символ українського життя.

Одним із етапів модернізації освітньої галузі в Україні, її  напрямків - є формування національних і загальнолюдських цінностей у дітей та молоді. На підставі цього у організаторів виникла ідея щодо проведення такого проекту. До даного конкурсу долучились більше двохсот діток з Волноваського району. Участь в конкурсі брали діти віком від 6 до 17 років. Роботи приймалися до оргкомітету у БДЮТ, що знаходиться за адресою: вул.1 травня, буд.5, до 6-го вересня. А вже 10 вересня на сцені під час святкування 135-ї річниці Дня міста Волноваха переможці отримають свої призи.

Останнє редагування П'ятниця, 21 жовтня 2016 12:00
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)