Група дітей з Донбасу провела незабутній день в Яремче Рекомендовані

20 серп. 2016
52204 разів

На запрошення Дмитра Банаха відпочивати до Карпат приїжджала чергова група дітей з Донбасу. На цей раз - це школярі із трьох районів Донецької області Волноваського, Мангушського та Нікольського. Ця поїздка відбувалась в рамках підписаного з ініціативи депутата Верховної ради України Дмитра Лубінця та засновника ГС «Промінь Україна» Дмитра Банаха меморандуму про співпрацю між громадською спілкою та громадами трьох районів Донеччини.

Останній день у Карпатах діти провели в центрі Гуцульського мистецтва - м. Яремче. Ранок дітей з Донеччини розпочався із можливості ближче познайомитись  з культурою, історією та звичаями місцевого населення в одному із краєзнавчих музеїв міста.

В якості прогулянки на свіжому повітрі, море задоволення для дітей приніс Яремчанський заповідник – міні-зоопарк з місцевими дикими тваринами. Це вольєрне господарство Карпатського національного природного парку. Чисте повітря, багато зелені, кілька вольєрів з плямистими оленями, косулями і дикими кабанами викликали не аби яку цікавість у дітей, тим паче, тварин дозволяється годувати.

Добряче зголоднівши, діти відправились на смачний обід, після якого на них чекали подарунки на пам'ять про Карпати від представників ГС «Промінь Україна». Для дівчаток це були браслети на руку з бісеру у вигляді національних малюнків для вишивок і кулькові ручки вироблені з дерева, а для хлопців брелки з декоративною символікою і також кулькові ручки з дерева, але з булавою, як символом влади, гетьманування. Діти були безмежно раді подарункам та всі одноголосно подякували. «Слова подяки і щасливі дитячі обличчя – це найкраща нагорода для нас» - прокоментували представники.

 

З припіднятим настроєм діти попрямували у розважальну зону одного з місцевих відпочинкових комплексів, де змогли мегапозитивно провести час.

 

Яремче без сумніву є центром гуцульських ремесел. У Яремче діють два сувенірні ринки, на яких можна віднайти цікаві дрібнички на спогад про Карпати і привести близьким та друзям атрибути гуцульської культури і побуту. Куди і проклали дорогу хлопці з дівчатками. Відвідування ринків виявилось пізнавальною і дуже приємною екскурсією. Продавці не тільки розказали все, що знають про свій товар, але й охоче посвятили в історію і традиції цієї місцевості. На цьому і закінчились подорожі Карпатами чергової групи дітей з Донецька.

 

Вимучені, але задоволені дітки попрощались з представниками «Промінь Україна», які весь день провели разом з ними і висловлюють слова вдячності всім, хто посприяв у даній поїздці.

Останнє редагування П'ятниця, 21 жовтня 2016 12:05
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)