В місті Тернопіль стартував проект "Професія Батьки"

07 серп. 2016
1288 разів

Ініціаторами соціального проекту "Професія Батьки" виступили : асоціація стоматологічного здоров'я ( Антоніна Фартушна); ТРЦ "Подоляни" ( Тетяна Чубак); ГО"Промінь Київ"( Тетяна Турпак); TrioDent(Ольга Філіппова).

Воркшоп "Професія Батьки" - це міждисциплінарний освітній проект для батьків, спрямований на формування в сучасному українському суспільстві, зокрема у молодого покоління, свідомого ставлення до власного здоров'я та здоров'я родини, до батьківства , до виховання дітей та реалізації себе як особистість.

Впродовж кількох годин батьки разом із дітьми мали можливість почути дуже цікаві лекції про профілактику стоматологічного здоров'я від кращих стоматологів проекту: Катерини Гераніної та Ольги Філіппової. Модератором заходу та проведення насиченого інтерактиву для діток по виготовленні зубчиків із пасти була Марія Артеменко, яка впродовж всього дійства проводила конкурси, дарувала дітям подарунки та радо вітала усіх присутніх хто долучився до свята.

За словами Тетяни Турпак, даний проект в Тернополі проходив вперше, але дуже чуттєво, позитивно і цікаво для всіх присутніх. Люди постійно приходили і зупинялись, задавали запитання та радо із дітьми брали участь у дитячих вікторинах та конкурсах.

Хочемо висловити щирі слова вдячності ТРЦ"Подоляни" за гостинність і допомогу в організації, а також спасибі всім партнерам, які підтримують цей проект : Splat, ТМ"Кукузаврики", ГО"Промінь Тернопіль", ГС"Промінь Україна", Світове Українство, БізнесWoman, ТзОв "Леоглобал", швейцарський бренд Implantswiss (керівники: Рагін Хасанбейогли та Рудь Анастасія).

 

По завершенні заходу всі учасники отримали солодкі подарунки від "Кукузавриків", а також за участь у конкурсах на знання по догляду за зубчиками ще додаткові цінні призи від організаторів.

 

Останнє редагування П'ятниця, 21 жовтня 2016 12:01
Оцініть матеріал!
(3 голосів)