Відпочинок українських дітей в Угорщині продовжується і набирає позитивної активності

04 серп. 2016
882 разів

Відпочинок українських дітей в Угорщині продовжується і набирає позитивної активності дітей і невгамовності у спілкуванні та креативному і інтелектуальному розвитку.

Про це на своїй сторінці у facebook написав Руслан Вусятицький.

«Приємно спостерігати як кожного ранку наші діти разом з угорськими дітьми все роблять спільно, обмінюються контактами, малюють малюнки, пишуть і співають пісні, а також грають різноманітні спортивні ігри:  одним словом, дивують нас кожної години своїми талантами і позитивом і що приємно, практично все роблять разом», – захоплено пише Руслан.

А вже сьогодні представники громадської організації «Промінь Волноваха» привезли до Івано-Франківська шосту групу дітей з Волновахи, Донецької області, які також відправляться на відпочинок до Угорщини. Загалом заплановано 11 заїздів протягом літа.

Тепла зустріч та цікава екскурсія містом Івано-Франківськом від представників ГО «Промінь ІФ» та ГС «Промінь Україна» запам'ятається дітям надовго. А попереду Угорщина і приємний відпочинок в Європі, організований урядом Угорщини та БФ «Відподження Прикарпаття» за підтримки Почесного Консула Угорщини у м. Івано-Франківську.

Останнє редагування П'ятниця, 21 жовтня 2016 12:07
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)