Підведено підсумки презентації проекту "Дитячий футбол миру" у Словаччині

18 черв. 2018
1698 разів

Перші два дні перебування у Словаччині учасників міжнародного соціального проекту «Дитячий футбол миру» розпочались із довгої дороги та дуже швидкого перетину кордону, за що окреме спасибі Державній прикордонній службі України.

У Сміжанах (Словаччина) українську делегацію тепло зустріли співорганізатор проекту Ольга Семанчакова та її сім`я.

Коли хтось би запитав, де існує рай, то дітки, які поїхали у Словаччину одноголосно відповіли б, що у Сміжанах: неймовірна природа, казкові краєвиди, приємні люди повсюди, які посміхаються, вітаються, розповідають про свою країну з любов’ю.

За два дні діти учасників АТО та малозабезпечених сімей з Волинської і Хмельницької області мали можливість побачити дуже багато всього цікавого: захоплюючі гори Татро, озеро Štrbské pleso; вивчали Словацьку мову,  познайомились зі своїми однолітками двох Сміжанських шкіл і побачили, як відбувається освітній процес в іноземній школі, дегустували страви Словацької кухні, грали у різноманітні ігри та квести, відвідали унікальні казкові місця, а ще побували на благодійному концерті, який відбувався на підтримку онкохворого хлопця зі Сміжан. Учасниця проекту Руслана Мороз мала можливість виконати кілька українських композицій на підтримку юнака і популяризацію України в Словаччині.

Третій день перебування у Словаччині української делегації в рамках міжнародного соціального проекту «Дитячий футбол миру» розпочався з цікавої і пізнавальної екскурсії школою Základná škola na Komenského v Smižany, де заступниця директора Mgr. Ľudmila Trošanová провела для українських дітей цікаву екскурсію і презентувала кілька уроків в школі та особливо запам’ятається дітям 3D дошка і стіна розмальована різними містами Словаччини, біля якої проводять уроки географії.

Після огляду школи і смачного обіду делегацію з України гостинно зустрів мер міста Сміжани Міхал Котраді, який вже 20 років дбає про місто, розвиває всі його напрямки і підтримує цікаві соціальні проекти, які розвивають дітей. Щиро дякуємо міському голові за теплу зустріч і ознайомлення з особливостями міста, а також за підтримку нашого проекту.

Під час офіційної презентації проекту перед представниками мерії міста Сміжани генеральний партнер цієї поїздки в Словаччину і співорганізатор проекту Аліна Скоморохова разом із координатором проекту і співорганізатором проекту «Дитячий футбол миру» Ганною Крисюк подарували подарунки міському голові пану Міхалу і співорганізатору проекту «Дитячий футбол миру» в Словаччині Ользі Семанчаковій, а також подякували за гостинність і цікаву програму та запросили до мальовничої України.

У другій половині дня дітей чекала запальна футбольна гра і основний етап реалізації нашого дитячого футболу миру між українськими дітьми з Хмельниччини та Волинської області із футбольним клубом міста Сміжани - TJ Slovan, президентом якого є Marcel Špener.

На жаль українська команда здобула поразку, але для всіх перемогла дружба і мир.

Під час реалізації міжнародного соціального проекту «Дитячий футбол миру» у Словаччині було підписано ряд партнерських угод та меморандумів про подальшу співпрацю у громадській діяльності, освітні та культурні обміни дітей, реалізацію спільних проектів у соціальній сфері та налагодженні подальших бізнес відносин між двома країнами - Україною та Словаччиною.

Зокрема угоду було підписано між генеральним директором металургійної компанії «Тін Імпекс» Аліною Скомороховою та головою ГО «Наша Цеста» Mgr. Oľga Semančáková.

Також угоду про співпрацю підписали між собою представниця громадської спілки «Промінь Україна» Ганна Крисюк та голова ГО «Наша Цеста» Mgr. Oľga Semančáková.

Нові можливості і офіційна співпраця додають впевненості у реалізації масштабнішої співпраці і розширення можливостей для представників громадськості та бізнесу.

«Ми щиро дякуємо всій родині Семанчакових за організацію цікавої програми, подарунки, організацію дозвілля і вивчення словацької мови. Окреме спасибі MU Dr. Vasiľ Semančák за подарований всім діткам і їх родинам препарат йоду, який додає здоров`я і зміцнює імунну систему людини, тому з Словаччини ми повернемось загартованими, здоровими і з неймовірно позитивними враженнями та подарунками. Вечір завершився підведенням підсумків і отриманням нових подарунків від компанії «Тін Імпекс» і Аліни Скоморохової за активність українських дітей під час основної програми перебування у Словаччині та позитивну презентацію України. Висловлюємо слова вдячності за організацію та підтримку цієї поїздки і нашим організаторам проекту: ГС «Промінь Україна», голова Дмитро Банах та Народному депутату України Дмитру Лубінцю. Особливі слова вдячності співорганізаторам проекту в Словаччині: Аліні Скомороховій, Ользі Семанчаковій NAŠA CESTA, o.z. ., TJ SLOVAN o.z.., OBEC SMIŽANY. Дякуємо всім нашим партнерам: Володимиру Василенку та Українській асоціації розвитку дитячого та юнацького футболу, компаніям LEGEA Ukraine та «Тін Імпекс», Zoltan Horvath, East-West Mentor, Denis Semančák, Anastázia Semančáková, Журналу «БізнесWOMAN», IODINELIFE ., AMECS-VS, s.r.o. ., NOVES okna a.s.., KUNZO s.r.o.., JÁN DŽUBAK., BETÓN-SPÍŠ s.r.o., CONNECT pro., Spojena škola v Spišskej Novej Vsi, riaditeľ Luboš Bazar., ГО «Меценати для солдата», голова Руслан Теліпський, ГО «Життя без страху» і всім-всім, хто нас підтримує не перестанемо дякувати за підтримку і допомогу у реалізації міжнародного соціального проекту «Дитячий футбол миру», -  висловила вдячність координатор проекту Ганна Крисюк.

 

 

 

 

 

Оцініть матеріал!
(0 голосів)