Компанія «East West Mentor UA» виступає партнером проекту "Дитячий футбол миру"

13 черв. 2018
1418 разів

Компанія «East West Mentor UA» виступає партнером міжнародного соціального проекту «Дитячий футбол миру», який нещодавно було презентовано у Словаччині.

Словаччина є 6-ою країною із 10, в яких запланована реалізація проекту і презентація дітьми позитивного іміджу України.

Співвласником компанії і координатором цього соціального проекту є Ганна Крисюк, яка поділилась своїми думками про поїздку: «Відвідавши прекрасні Сміжани (Словаччина) ми зрозуміли, як мало нам усім потрібно для щастя. Це хороша гостинність співорганізаторів ГО «Наша Цеста» Ольги Семанчакової та її родини і партнерів. Це напружена футбольна гра. Це зустріч з однолітками в школі.  Це участь у благодійному концерті. Це різноманітні ігри і майстер-класи і неймовірна екскурсія містом, де всі побачили казкові краєвиди і гори Татри. Саме там забувається час і реальність. Нам дуже приємно, що ми частинка таких благородних проектів, які змінюють світ на краще і тому щиро дякую за теплу гостинність і організацію проекту в Словаччині родині Семанчакових, організаторам проекту – ГС «Промінь Україна» та її голові Дмитру Банаху, народному депутату України Дмитру Лубінцю, співорганізаторам проекту: генеральному директору «Тін Імпекс» Аліні Скомороховій, президенту «Української асоціації розвитку дитячого та юнацького футболу» Володимиру Василенко, компанії LEGEA Ukraine та всім іншим партнерам, які підтримують цей міжнародний проект і наших українських діток із зони АТО».

Проект триватиме до кінця літа і вже незабаром будуть підведені його підсумки та організований Міжнародний табір миру для дітей з 10 країн світу .

Компанія «East West Mentor Ua» підтримує соціальні ініціативи і проекти, які є стартом для розвитку талановитих дітей України.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)