У Словаччині діти з України зіграли футбольний турнір миру з однолітками

11 черв. 2018
487 разів

Третій день перебування у Словаччині української делегації в рамках міжнародного соціального проекту «Дитячий футбол миру» розпочався з цікавої і пізнавальної екскурсії школою Základná škola na Komenského v Smižany, де заступниця директора Mgr. Ľudmila Trošanová провела для українських дітей цікаву екскурсію і презентувала кілька уроків в школі та особливо запам’ятається дітям 3D дошка і стіна розмальована різними містами Словаччини, біля якої проводять уроки географії.

Після огляду школи і смачного обіду делегацію з України гостинно зустрів мер міста Сміжани Міхал Котраді, який вже 20 років дбає про місто, розвиває всі його напрямки і підтримує цікаві соціальні проекти, які розвивають дітей. Щиро дякуємо міському голові за теплу зустріч і ознайомлення з особливостями міста, а також за підтримку нашого проекту.

Під час офіційної презентації проекту перед представниками мерії міста Сміжани генеральний партнер цієї поїздки в Словаччину і співорганізатор проекту Аліна Скоморохова разом із координатором проекту і співорганізатором проекту «Дитячий футбол миру» Ганною Крисюк подарували подарунки міському голові пану Міхалу і співорганізатору проекту «Дитячий футбол миру» в Словаччині Ользі Семанчаковій, а також подякували за гостинність і цікаву програму та запросили до мальовничої України.

У другій половині дня дітей чекала запальна футбольна гра і основний етап реалізації нашого дитячого футболу миру між українськими дітьми з Хмельниччини та Волинської області із футбольним клубом міста Сміжани - TJ Slovan, президентом якого є Marcel Špener.

На жаль українська команда здобула поразку, але для всіх перемогла дружба і мир.

«Ми щиро дякуємо всій родині Семанчакових за організацію цікавої програми, подарунки, організацію дозвілля і вивчення словацької мови. Окреме спасибі MU Dr. Vasiľ Semančák за подарований всім діткам і їх родинам препарат йоду, який додає здоров`я і зміцнює імунну систему людини, тому з Словаччини ми повернемось загартованими, здоровими і з неймовірно позитивними враженнями та подарунками. Вечір завершився підведенням підсумків і отриманням нових подарунків від компанії «Тін Імпекс» і Аліни Скоморохової за активність українських дітей під час основної програми перебування у Словаччині та позитивну презентацію України. Висловлюємо слова вдячності за організацію та підтримку цієї поїздки і нашим організаторам проекту: ГС «Промінь Україна», голова Дмитро Банах та Народному депутату України Дмитру Лубінцю. Особливі слова вдячності співорганізаторам проекту в Словаччині: Аліні Скомороховій, Ользі Семанчаковій NAŠA CESTA, o.z. ., TJ SLOVAN o.z.., OBEC SMIŽANY. Дякуємо всім нашим партнерам: Володимиру Василенку та Українській асоціації розвитку дитячого та юнацького футболу, компаніям LEGEA Ukraine та «Тін Імпекс», Zoltan Horvath, East-West Mentor, Denis Semančák, Anastázia Semančáková, Журналу «БізнесWOMAN», IODINELIFE ., AMECS-VS, s.r.o. ., NOVES okna a.s.., KUNZO s.r.o.., JÁN DŽUBAK., BETÓN-SPÍŠ s.r.o., CONNECT pro., Spojena škola v Spišskej Novej Vsi, riaditeľ Luboš Bazar., ГО «Меценати для солдата», голова Руслан Теліпський, ГО «Життя без страху» і всім-всім, хто нас підтримує не перестанемо дякувати за підтримку і допомогу у реалізації міжнародного соціального проекту «Дитячий футбол миру», -  висловила вдячність координатор проекту Ганна Крисюк.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)