У Словаччині проходить презентація проекту "Дитячий футбол миру"

08 черв. 2018
800 разів

Перші два дні перебування у Словаччині учасників міжнародного соціального проекту «Дитячий футбол миру» розпочались із довгої дороги та дуже швидкого перетину кордону, за що окреме спасибі Державній прикордонній службі України.

У Сміжанах (Словаччина) українську делегацію тепло зустріли співорганізатор проекту Ольга Семанчакова та її сім`я.

 Коли хтось би запитав, де існує рай, то дітки, які поїхали у Словаччину одноголосно відповіли б, що у Сміжанах: неймовірна природа, казкові краєвиди, приємні люди повсюди, які посміхаються, вітаються, розповідають про свою країну з любов’ю.

За два дні діти учасників АТО та малозабезпечених сімей з Волинської і Хмельницької області мали можливість побачити дуже багато всього цікавого: захоплюючі гори Татро, озеро Štrbské pleso; вивчали Словацьку мову,  познайомились зі своїми однолітками двох Сміжанських шкіл і побачили, як відбувається освітній процес в іноземній школі, дегустували страви Словацької кухні, грали у різноманітні ігри та квести, відвідали унікальні казкові місця, а ще побували на благодійному концерті, який відбувався на підтримку онкохворого хлопця зі Сміжан. Учасниця проекту Руслана Мороз мала можливість виконати кілька українських композицій на підтримку юнака і популяризацію України в Словаччині.


«Перебуваючи у Словаччині ми передаємо найтепліші вітання усім нашим дорослим, завдяки яким ця поїздка відбувається: нашому генеральному партнеру поїздки
Аліні Скомороховій (генеральний директор Тін Імпекс). Дякуємо нашим організаторам проекту: ГС «Промінь Україна», голова Дмитро Банах, народному депутату України Дмитру Лубінцю. Особливі слова вдячності співорганізаторам проекту в Словаччині: Ользі Семанчаковій, NAŠA CESTA, o.z. ., TJ SLOVAN o.z.., OBEC SMIŽANY. Щиро дякуємо всім нашим партнерам: компанії «Тін Імпекс», Zoltan Horvath, компаніям East-West Mentor та LEGEA Ukraine, Українській асоціації розвитку дитячого та юнацького футболу, президент Володимир Василенко, Журналу "БізнесWOMAN", Наталії Масловій, IODINELIFE, AMECS-VS, s.r.o., NOVES okna a.s., KUNZO s.r.o., JÁN DŽUBAK, BETÓN-SPÍŠ s.r.o., CONNECT pro., ГО «Меценати для солдата», голова Руслан Теліпський. Друзі запрошуємо вас до Словаччини, бо тут дуже казково і чудово», - висловила слова вдячності координатор проекту «Дитячий футбол миру» Ганна Крисюк.

 

 

 

Оцініть матеріал!
(0 голосів)