Проект "Дитячий футбол миру" презентовано в дипломатичних установах Чехії

14 трав. 2018
258 разів

Як повідомлялось раніше, 4 травня юні посланці миру з Ясиновацького району і міста Авдіївки, що у Донецькій області вирушили грати футбольний турнір миру до Чехії в рамках міжнародного соціального проекту «Дитячий футбол миру».

Дружню українську команду, яка об’єдналась із дітьми Західної України очолив Президент дворового футболу Донецької області - Віталій Барабаш.

У складі делегації юних футболістів супроводжують: Президент Української асоціації розвитку дитячого та юнацького футболу, співорганізатор проекту – Володимир Василенко, координатор міжнародного проекту «Дитячий футбол миру» - Ганна Крисюк, керівник ГО «Дієві зміни» з Ясиновацького району, Донецької області - Катерина Барабаш.

«Цей день був найкращий», - висновок дев'ятирічної Насті після цілоденного перебігання з місця на місце з учасниками проекту "Міжнародний дитячий футбол миру".

У рамках програми перебування української делегації в Празі, організатором проекту в Чехії Тарасом Костюком було заплановано презентацію проекту «Дитячий футбол миру» в культурно-освітньому центрі «КРОК».

Організатори поїздки провели неймовірно напружений день. Діти зіграли турнір в Гімназії на вітєзнем плані, потім швиденько пробіглися Прагою, але бажання всі загадали з повним усвідомленням та вірою в те, що воно збудеться.

Прогулянка в зоопарк принесла неймовірну кількість позитивних емоцій. Відвідали Посольство України в Чеській Республіці, де всіх дуже тепло та з подарунками приймали. Під час відвідання Посольства діти поділилися своїми враженнями від відвідання Праги. Посол України в Чехії Євген Перебийніс наголосив на важливості реалізації подібних проектів, які доносять до світової громадськості інформацію про ситуацію на сході України, триваючу російську агресію, та назвав присутніх гостей «юними дипломатами, які як і дипломати Посольства представляють Україну, зокрема тут, в Чеській Республіці». Побували біля пам'ятника українського генія - Тараса Григоровича Шевченка. І насамкінець завітали до «КРОКУ», де українських дітей пригощали смачним футбольний тортиком, а дітки із Праги ще й подарували їм «сердечка любові до України».

«Дорогі діти, щиро Вам дякуємо, що завітали до нас у гості. Дай Вам Боже мирного неба, здоров'я та успіху. Хай всі ваші мрії та бажання збуваються. Дякуємо за вашу віру та любов до України, вогонь якої ви привезли і до нас!», - висловився Тарас Костюк. 

Організатором проекту виступає ГС «Промінь Україна», голова Дмитро Банах та Народний депутат України Дмитро Лубінець.

Координатор проекту: Ганна Крисюк.

Офіційний партнер проекту: компанія Legea.

Співорганізатори: Українська асоціація розвитку дитячого та юнацького футболу, ГО «Дієві зміни», ТОВ «Тін Імпекс», ГО «Українські профспілки в Чехії», БФ «Життя без страху» та ін.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)