Українські діти зіграли футбольний турнір миру в Чехії

11 трав. 2018
961 разів

У Чеській гімназії «На вітєзнем плані» відбувся дитячий футбольний турнір миру в рамках міжнародного соціального проекту «Дитячий футбол миру».

На жаль, команда з України не перемогла, але всі діти після гри залишились друзями і пообіцяли зустрітись на наступному турнірі в Україні.

За словами керівника української делегації Віталія Барабаш, наші українські діти, які ще жодного разу не грали разом і вперше побачились у дорозі тільки вчора, показали хороший результат, достойну гру і нашу, українську силу.

По завершенні футболу всі діти подарували чеським дітям подарунки від організаторів проекту: ГС «Промінь Україна», голова Дмитро Банах, народного депутата України Дмитра Лубінця, координатора проекту Ганни Крисюк та партнерів проекту: компанії LEGEA Ukraine та  Аліни Скоморохової, а співорганізатор проекту Володимир Василенко найкращим гравцям вручив спортивні подарунки та запросив до України.

Координатор проекту Ганна Крисюк щиро дякує Тарасу Костюку за організацію гри та співпрацю по міжнародному проекту.

Нагадаємо, 4 травня юні посланці миру з Ясиновацького району і міста Авдіївки, що у Донецькій області вирушили грати футбольний турнір миру до Чехії в рамках міжнародного соціального проекту «Дитячий футбол миру».

Дружню українську команду, яка об’єдналась із дітьми Західної України очолив Президент дворового футболу Донецької області - Віталій Барабаш.

У складі делегації юних футболістів супроводжували: Президент Української асоціації розвитку дитячого та юнацького футболу, співорганізатор проекту – Володимир Василенко, координатор міжнародного проекту «Дитячий футбол миру» - Ганна Крисюк, керівник ГО «Дієві зміни» з Ясиновацького району, Донецької області - Катерина Барабаш.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)