Учасники проекту "Дитячий футбол миру" відвідали Чехію

10 трав. 2018
498 разів

4 травня юні посланці миру з Ясиновацького району і міста Авдіївки, що у Донецькій області вирушили грати футбольний турнір миру до Чехії в рамках міжнародного соціального проекту «Дитячий футбол миру».

Дружню українську команду, яка об’єдналась із дітьми Західної України очолив Президент дворового футболу Донецької області - Віталій Барабаш.

У складі делегації юних футболістів супроводжують: Президент Української асоціації розвитку дитячого та юнацького футболу, співорганізатор проекту – Володимир Василенко, координатор міжнародного проекту «Дитячий футбол миру» - Ганна Крисюк, керівник ГО «Дієві зміни» з Ясиновацького району, Донецької області - Катерина Барабаш.

Нагадаємо, що даний проект стартував минулого року в Угорщині і ця поїздка до Чехії відбувається на запрошення партнера із Праги, голови ГО «Украінські профспілки в Чеській республіці» - Тараса Костюка. Організаторами проекту «Дитячий футбол миру» виступає - ГС «Промінь Україна», голова Дмитро Банах та народний депутат України Дмитро Лубінець.

Перший день перебування учасників міжнародного соціального проекту «Дитячий футбол миру» у Празі (Чехія) розпочався з виснажливої і довгої дороги, але неймовірно красивих краєвидів за вікном

Оцініть матеріал!
(0 голосів)