Сім’ї прифронтових сіл отримали допомогу з Польщі

11 квіт. 2018
397 разів

Під час презентації міжнародного соціального проекту «Дитячий футбол миру» у Польщі небайдужими жителями Бидгоща було зібрано і передано гуманітарну допомогу для малозабезпечених сімей із зони АТО.

Збір даної допомоги було організовано завдяки Почесному консулу України в Бидгощі Кшиштофу Сікорі, президенту Association of International Students Przy WSG Сергію Зінченко, Юлії Яремчук, Марті Сікорі та мешканцям міста Бидгощ.

Як тільки гуманітарна допомога прибула до Волновахи (зона АТО) представники громадської організації «Промінь Волноваха», яка входить до складу громадської спілки «Промінь Україна», відразу ж скерували свій час на її роздачу для потребуючих сімей.

Так, відразу того ж дня до офісу ГО «Промінь Волноваха», головою якої є Руслан Казинян прийшли декілька сімей з Волноваського району за допомогою.

Цього разу було роздано одяг для новонароджених та памперси. Допомогу отримали дві сімї з с. Благодатне, а саме сімя Цифрових та Гарголих, а також сім'я Кошелець з Волновахи.

 

Наступного дня з даною допомогою Руслан Казинян завітав у село Златоустівка. 

Криволапи та Софійчуки - багатодітні сім'ї. У сім'ї Криволап налічується 9 дітей, у сім'ї Софійчук- 8, але незважаючи на важкі часи в кожній сім'ї діти добрі та дуже щирі. Тому і зустріч з головою «Промінь Волноваха» була дуже приємною та позитивною.

Дітям  було передано одяг, взуття, зимові нові куртки на дівчат, іграшки для наймолодших та побутову хімію. Також до цих подарунків Руслан Георгійович привіз дітям фрукти та найулюбленішу дитячу газету «Промінець».

29 березня у Волноваському будинку дитячої та юнацької творчості  був проведений районний етап Міжнародного фестивалю-конкурсу «Перлини мистецтва».

Найталановитіші колективи Волноваського району з великою радістю взяли участь у конкурсі. Навіть наймолодші танцюристи приїхали демонструвати свої таланти. Кожен колектив виступав на вищому рівні, але у кожному конкурсі є свої правила оцінювання.

Отже, перше місце у категорії «Дитячий танок» посів дитячий садок №20 з смт.Новотроїцьке. Друге місце - Волноваський дитячий садок №47.

У номінації «Соло та дует» перше місце посів дует «Непохожие» (с.Вільне). Друге місце - Аліна Панібратченко (Волноваська ЗОШ №7). Третє місце - Гандрабура Катерина (Волноваська ЗОШ №2).

У номінації «Сучасний танок. Віком від 6 до 9 років» перше місце посів колектив «Вікторія»  (смт.Новотроїцьке). Віком від 12 до 14 років перше місце здобув колектив «Талісман» (Волноваський БДЮТ). Віком від 13 до 16 років перше місце виборов колектив «Імпульс» (с.Вільне).

За кожне перше місце ГО «Промінь Волноваха» подарувала подарунки на згадку про важкий, насичений та емоційний день від партнерів з Польщі.

Також малюкам дитячих садків було роздано кольорові та дуже цікаві газети «Промінець».

За постійну  підтримку та допомогу жителям прифронтової зони голова ГО «Промінь Волноваха» Руслан Казинян щиро дякує друзям та партнерам - голові правління ГС «Промінь Україна» Дмитру Банаху, голові ГО  «Промінь ІФ» Володимиру Волошенюку, координатору міжнародних соціальних проектів Ганні Крисюк, Почесному консулу України в Бидгощі Кшиштофу Сікорі, президенту Association of International Students Przy WSG Сергію Зінченко, Юлії Яремчук, Марті Сікорі, мешканцям міста Бидгощ та ін.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)