Почесний консул України в Бидгощі Кшиштоф Сікора зустрівся з учасниками проекту «Дитячий футбол миру»

05 бер. 2018
612 разів

Як повідомлялось раніше, 28 лютого група дітей з Волновахи, які стали переможцями футбольного турніру на «Кубок Промінь Україна» та з Луцька, батьки яких загинули під час проведення антитерористичної операції разом із супроводжуючими вирушили до Польщі для презентації міжнародного соціального проекту «Дитячий футбол миру».

Протягом двох днів співорганізатори проекту знайомили дітей з культурою, традиціями та архітектурою міста Бидгощ, також між українськими та польськими дітьми відбувся футбольний турнір миру.

Третій день перебування української делегації у Польщі розпочався з приємної зустрічі з міським головою Мальборка - Marek Charzewski.

У другій половині дня юні посланці миру вирушили до Бидгоща, де одразу мали офіційну зустріч з Почесним консулом України у Бидгощі(Польща) - Кшиштофом Сікорою.

Координатор проекту Ганна Крисюк подякувала пану консулу за підтримку міжнародних проектів миру, організованих ГС «Промінь Україна» - «Діти просять миру», «Дитячий футбол миру». Передала разом із дітьми подарунки з України і від імені організаторів і співорганізаторів міжнародного проекту миру Дмитра Банаха, Дмитра Лубінця, Аліни Скоморохової, Володимира Василенка, Zoltan Horvath запросила до України і до подальшої співпраці.

Світлина від Міжнародний проект «Дитячий футбол миру».

В свою чергу пан консул презентував дітям солодкі подарунки, розповів історію Бидгоща, про нові досягнення міста та соціальні ініціативи, які консульство проводить в Польші, а ще подарував багато подарунків дітям та запросив навчатися у Вищій школі економіки.

Світлина від Міжнародний проект «Дитячий футбол миру».

Вечірня програма для юних футболістів з України була підготовлена студентами асоціації міжнародних студентів Польщі при WSG за вагомої підтримки компанії Gotowski і її керівника Marek Gotowski.

Діти розділились з студентами на 4 групи і готували різну їжу в традиціях культури Польщі і України, а потім всі разом дегустувати смачні страви. Вечеря принесла дітям море позитиву, як і весь день загалом.

Світлина від Міжнародний проект «Дитячий футбол миру».

Світлина від Міжнародний проект «Дитячий футбол миру».

Світлина від Міжнародний проект «Дитячий футбол миру».

За всі позитивні емоції діток, велику кількість подарунків та уваги щирі слова вдячності координатор проекту Ганна Крисюк висловлює усім співорганізаторам, партнерам і новим друзям: Почесному консулу в Бидгощі Кшиштофу Сікорі, ГС «Промінь Украіна», голова Дмитро Банах, народному депутату України Дмитру Лубінцю, компанії «Тін Імпекс» і особисто Аліні Скомороховій, спортивній компанії Legea, Українській асоціації розвитку дитячого і юнацького футболу, в особі Володимира Василенка, угорському меценату Zoltan Horvath , БФ «Я Волноваха», Вищій школі економіки (WSG), асоціації міжнародних студентів Польщі при WSG та особисто Сергію Зінченко, компанії Gotowski, українській кухні «Високий замок», фундації «Pro Omnis”, меріям Мальборку та Бидгоша, супроводжуючим з України – Тетяні Розвадовській та Наталії Казак  і всім іншим, хто зустрічав та супроводжував делегацію протягом 4 днів.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)