Підсумки презентації проекту «Дитячий футбол миру» в Австрії

12 лют. 2018
614 разів

1 лютого українська делегація вирушила у Відень для презентації міжнародного соціального проекту «Дитячий футбол миру». Очолив делегацію народний депутат України Дмитро Лубінець.

Учасниками проекту стали переможці відбіркового турніру на "Кубок Промінь Україна", учні  Хмельницької гімназії №1 імені Володимира Красицького.

Дорога з України і знайомство дітей Волновахи та Хмельницька пройшло весело. Кожен намагався розповісти про себе багато інформації і уважно слухали супроводжуючих та організаторів поїздки про програму та культурну поведінку закордоном.

Світлина від Міжнародний проект «Дитячий футбол миру».

Будапешт зустрів дітей невеличким дощем, але краса і велич угорського парламенту та його просторих коридорів і залів не залишили байдужим нікого.

Екскурсію і ознайомлення з Угорським парламентом проводила Ярослава Хортяні (речниця української громади в угорському парламенті, президент Європейського конгресу українців ), яка дуже цікаво презентувала дітям історію Угорщини, співпрацю українців з угорцями, поділилась досвідом реалізації різноманітних проектів та подарувала усій делегації угорські солодощі.

Світлина від Міжнародний проект «Дитячий футбол миру».

Наші юні футболісти миру, після такої цікавої екскурсії парламентом, мали можливість зустрітись з нашим партнером і другом проекту «Дитячий футбол миру» в Угорщині - Золтаном Хорватом та побачити оглядову екскурсію міста Будапешта, а по завершенні пан Золтан запросив всю українську делегацію на справжній угорських обід із дегустацією угорських страв.

Світлина від Міжнародний проект «Дитячий футбол миру».

Насичений день добіг кінця і делегація вирушила далі в дорогу до Відня.

Координатор проекту «Дитячий футбол миру» Ганна Крисюк дякує за реалізацію проекту і можливість цієї поїздки дітей в Угорщину та Австрію організаторам проекту: голові ГС «Промінь Україна» Дмитру Банаху, народному депутату України Дмитру Лубінцю, а також співорганізаторам і партнерам проекту: генеральному директору «Тін Імпекс» Алині Скомороховій, президенту української асоціації розвитку дитячого та юнацького футболу Володимиру Василенко, супроводжуючим - Ользі Сидоренко та Інні Рудніченко, а також всім діткам і водіям, які дуже уважні в дорозі і звісно від усієї української делегації особливі слова вдячності за гостинність та зустріч наших дітей в Угорщині пану Золтану Хорвату і Ярославі Хортяні: «Від сьогодні починаємо любити Угорщину ще більше. Це велика заслуга наших друзів, партнерів в Угорщині, які завжди раді нас бачити та нашого українського Посольства в Угорщині - Посла Любові Непоп».

 Другий день учасників проекту «Дитячий футбол миру» у Відні розпочався з екскурсії на стадіон футбольного клубу «Rapid”, організований Посольством України в Австрії та за підтримки співорганізатора проекту Аліни Скоморохової, де дітям розповіли історію створення клубу та показали найкращі місця на стадіоні, різні приміщення, де відбуваються цікаві спортивні події і заходи.

Світлина від Міжнародний проект «Дитячий футбол миру».

Після екскурсії стадіоном всі вирушили на пішу екскурсію Віднем, де діти побачили неймовірну красу міста, чистоту та порядок на вулицях, багато туристів та велич і красу історичних пам’яток архітектури.

Свою гостинність і неймовірно позитивний прийом організувала для дітей українська школа «Ерудит» у Відні (Австрія) та її директор Зоряна Столярчук, де вся делегація протягом дня себе відчувала, як вдома і мала можливість поспілкуватись з педагогами, дітьми, батьками.

Світлина від Міжнародний проект «Дитячий футбол миру».

Всім учням школи було передано газетки «ПРОМІНЕЦЬ».

Світлина від Міжнародний проект «Дитячий футбол миру».

Також координатор проекту Ганна Крисюк презентувала підсумки попереднього проекту «Діти просять миру та фотовиставку «Діти війни», яку передала «Мистецька сотня Гайдамаки» через співорганізатора проекту Аліну Скоморохову. Крім того, українські діти презентували свою творчість та таланти і обмінювались контактами зі своїми однолітками.

Світлина від Міжнародний проект «Дитячий футбол миру».

А в другій половині дня відбулась довгоочікувана дитяча гра миру  між дітьми з України і дітьми з Австрії. З рахунком 5:3 перемогла команда українських дітей, але дух дружби і миру був важливішим за перемогу.

Світлина від Міжнародний проект «Дитячий футбол миру».

Світлина від Міжнародний проект «Дитячий футбол миру».

Також цього ж дня відбулась презентація проекту «Дитячий футбол миру» в Посольстві України у Австрії, яка завершилась пізно ввечері, але у всіх залишилось багато позитивних емоцій, слів вдячності, нових контактів та друзів. Організатори проекту також презентували фотовиставку, передали австрійським дітям газетку «Промінець». У свою чергу українські діти колядували і обмінювались подарунками.

Світлина від Міжнародний проект «Дитячий футбол миру».

Під час презентації міжнародного соціального проекту «Дитячий футбол миру» у Відні організаторами було підписано ряд важливих угод про співпрацю.

Отож, громадська спілка «Промінь Україна», в особі співзасновниці Ганни Крисюк, благодійний фонд «Я-Волноваха», в особі засновниці Яніни Лубінець, благодійний фонд «Відродження Миньковецької держави», в особі засновниці Аліни Скоморохової та Українська школа «Ерудит» (м.Відень, Австрія), в особі директора Зоряни Столярчук підписали меморандум про співпрацю.

Даний меморандум передбачає співробітництво сторін щодо розвитку благодійництва та благодійної діяльності, у сприянні соціального захисту, підтримки та оздоровлення дітей учасників АТО, дітей інвалідів та дітей, позбавлених батьківського піклування; реалізацію спільних соціально-культурних, освітніх, інвестиційних та економічних проектів; обмін досвідом щодо громадської діяльності та місцевого самоврядування.

Основною метою підписання меморандуму є спільні дії з реалізації заходів практичного та інформаційного характеру, налагодження партнерських відносин між громадськими організаціями та органами місцевого самоврядування, сприяння вихованню національної свідомості, правової та політичної культури для розвитку демократичної правової держави.

У Відні в рамках проекту «Дитячий футбол миру» підписано ряд важливих угод про співпрацю

Українська школа «Ерудит», в особі директора Зоряни Столярчук та Хмельницька гімназія №1 імені Володимира Красицького, в особі директора Святослава Ратушняка підписали угоду про наступне: організація спільних соціально-культурних, освітніх та економічних проектів; обмін досвідом у сфері громадської та інформаційної діяльності; навчальні обміни між учнями та викладачами; формування позитивного іміджу України та її популяризація на міжнародному рівні.

Світлина від Міжнародний проект «Дитячий футбол миру».

Також угоду про співпрацю було підписано між Українською асоціацією розвитку дитячого та юнацького футболу, в особі президента Володимира Василенка та футбольною командою SKY Ukraine-AT, в особі капітана команди Юрія Ваньо. Підписанти домовились про організацію спільних спортивних, соціально-культурних, освітніх та економічних проектів; обмін досвідом у сфері громадської, спортивної та інформаційної діяльності; навчальні обміни між спортсменами та тренерами; формування позитивного іміджу України в Австрії та Австрії в Україні.

Світлина від Міжнародний проект «Дитячий футбол миру».

Третій день перебування у Відні (Австрія) учасників міжнародного проекту «Дитячий футбол миру» розпочався з інтенсивного футбольного тренування українських і австрійських дітей. Після, була друга товариська футбольна гра миру, в якій українські діти знову перемогли. Учасниками проекту стали учні Хмельницької гімназії №1 імені Володимира Красицького та учень Волноваської ЗОШ.

Світлина від Міжнародний проект «Дитячий футбол миру».

По закінченню гри делегація ще раз прогулялась історичним Віднем, завітали на зустріч з українським священиком в українську школу «Ерудит», де священик благословив дітей і всі разом помолились за мир в Україні, а опісля подарував разом із Зоряною Столярчук подарунки для українських дітей - солодощі, сувеніри, книги.

Світлина від Міжнародний проект «Дитячий футбол миру».

Щиро дякуємо за ці чудові дні у Відні нашим друзям і партнерам: українській школі «Ерудит» і її директору Зоряні Столярчук, Посольству України в Австрії, а також особливі слова вдячності нашим організаторам та партнерам проекту, завдяки яким ця поїздка до Відня відбулась і пройшла на позитиві та піднесенні.

Міжнародний соціальний проект «Дитячий футбол миру» відбувається за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Міністерства інформаційної політики, світового конгресу українських молодіжних організацій, МФО «Співпраця: Україна – діаспора», компанії «Тін Імпекс» та ін. Організатор проекту  - ГС «Промінь Україна», голова Дмитро Банах.

 

 

Оцініть матеріал!
(0 голосів)