У Відні в рамках проекту «Дитячий футбол миру» підписано ряд важливих угод про співпрацю

05 лют. 2018
588 разів

Під час презентації міжнародного соціального проекту «Дитячий футбол миру» у Відні організаторами було підписано ряд важливих угод про співпрацю.

Отож, громадська спілка «Промінь Україна», в особі співзасновниці Ганни Крисюк, благодійний фонд «Я-Волноваха», в особі засновниці Яніни Лубінець, благодійний фонд «Відродження Миньковецької держави», в особі засновниці Аліни Скоморохової та Українська школа «Ерудит» (м.Відень, Австрія), в особі директора Зоряни Столярчук підписали меморандум про співпрацю.

Даний меморандум передбачає співробітництво сторін щодо розвитку благодійництва та благодійної діяльності, у сприянні соціального захисту, підтримки та оздоровлення дітей учасників АТО, дітей інвалідів та дітей, позбавлених батьківського піклування; реалізацію спільних соціально-культурних, освітніх, інвестиційних та економічних проектів; обмін досвідом щодо громадської діяльності та місцевого самоврядування.

Основною метою підписання меморандуму є спільні дії з реалізації заходів практичного та інформаційного характеру, налагодження партнерських відносин між громадськими організаціями та органами місцевого самоврядування, сприяння вихованню національної свідомості, правової та політичної культури для розвитку демократичної правової держави.

Світлина від Міжнародний проект «Дитячий футбол миру».

Українська школа «Ерудит», в особі директора Зоряни Столярчук та Хмельницька гімназія №1 імені Володимира Красицького, в особі директора Святослава Ратушняка підписали угоду про наступне: організація спільних соціально-культурних, освітніх та економічних проектів; обмін досвідом у сфері громадської та інформаційної діяльності; навчальні обміни між учнями та викладачами; формування позитивного іміджу України та її популяризація на міжнародному рівні.

Світлина від Міжнародний проект «Дитячий футбол миру».

Також угоду про співпрацю було підписано між Українською асоціацією розвитку дитячого та юнацького футболу, в особі президента Володимира Василенка та футбольною командою SKY Ukraine-AT, в особі капітана команди Юрія Ваньо. Підписанти домовились про організацію спільних спортивних, соціально-культурних, освітніх та економічних проектів; обмін досвідом у сфері громадської, спортивної та інформаційної діяльності; навчальні обміни між спортсменами та тренерами; формування позитивного іміджу України в Австрії та Австрії в Україні.

Світлина від Міжнародний проект «Дитячий футбол миру».

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)