У Києві відбулась зустріч Амбасадорок Міжнародної Амбасади жінок-підприємців.

28 січ. 2018
837 разів

У Києві провели свою першу у 2018 році і закриту Business Mixer зустріч Амбасадорки Міжнародної Амбасади жінок-підприємців.

Захід відбувався у вишуканому та стильному шоу-румі компанії "Mirt" Крістіни Ставської, на який завітало понад 20 бізнес-амбасадорок з різних областей України.

Із вітального слова до всіх присутніх розпочала зустріч Вероніка Марчук(Президент Міжнародної Амбасади жінок-підприємців), яка поділилась досвідом своєї міжнародної діяльності, як амбасадорки в Польщі і спільних планів роботи на 2018 рік, а опісля запросила до презентацій діяльності двох амбасадорок: Оксану Тюпу(Амбасадорка, голова благодійного фонду "Клуб Дивосвіт", власниця "Школи рекламних технологій", рекрутингової агенції "Снайпер») та Ганну Крисюк ( Амбасадорка, координаторка міжнародних дитячих та молодіжних соціальних проектів на тему «Миру» реалізованих в понад 40 країнах світу; власниця журналу «БізнесWoman”; генеральний директор "Книги рекордів України").

Світлина від Журнал "БізнесWOMAN".

Під час виступу Ганна Крисюк презентувала міжнародний соціальний проект «Дитячий футбол миру», ініційований ГС "Промінь Україна", який реалізовується в 10 країнах світу. Другий міжнародний жіночий форум «БізнесWoman2018”, який відбудеться в Києві 23.04.2018 року за участі 1000 жінок з 20 країн світу і запросила всіх до співпраці, подальшої взаємодії та долучитись до флеш-мобу #підтримую_дитячий_футбол_миру.

Світлина від Журнал "БізнесWOMAN".

На зустрічі всі Амбасадорки мали можливість презентувати свою діяльність, цікаві проекти, обговорити проблематики пов`язані з веденням жіночого бізнесу, нові можливості по залученнях інвестицій в Україну та обмінятись думками про реалізацію спільних проектів в 2018 році.

Наступне засідання запланували на кінець лютого 2018 року провести також в Києві.

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)