Підбито підсумки діяльності ГС "Промінь Україна" за 2017 рік

31 груд. 2017
947 разів

«Промінь Україна» – громадська спілка, заснована в 2016 р.

Головою правління «Промінь Україна» обрано громадського діяча, співорганізатора міжнародних соціальних проектів Банаха Дмитра Володимировича.

Головною метою діяльності громадської спілки "Промінь Україна" є: захист та реалізація прав людини в Україні; захист громадян від дій влади, що порушують гарантовані Конституцією та законами України права і свободи; захист конституційних норм; захист екологічних, економічних, культурних, освітніх прав та інтересів громадян, а також підтримка талановитих дітей та молоді України у реалізації освітніх, культурних та соціальних проектів; допомога учасникам АТО та їх сім’ям тощо.

«Промінь Україна» має чотири представництва в Україні: «Промінь ІФ» (м.Івано-Франківськ), голова Волошенюк Володимир Іванович; «Промінь Тернопіль» (м.Тернопіль), голова Вербовий Сергій Михайлович; «Промінь Київ» (м. Київ), голова Турпак Тетяна;  «Промінь Волноваха» (м.Волноваха), голова Казинян Руслан Георгійович; які тісно співпрацюють між собою та реалізовують спільні проекти.

Станом на 2017 рік громадською спілкою за підтримки партнерів були організовані такі проекти та заходи: Міжнародний соціальний проект "Діти просять миру". В рамках даного проекту близько 350 талановитих дітей із зони АТО та Прикарпаття презентували свої таланти у 12 країнах Європи. Мета проекту «Діти просять миру» – сприяти налагодженню миру в Україні та світі, репрезентація України через талановитих дітей та молодь зони АТО.

31 липня в Івано-Франківську підсумками проекту відбулось офіційне відкриття Міжнародного дитячого табору за мир. Дитячий табір тривав шість днів та проходив на базі Івано-Франківського академічного ліцею-інтернату. Організатори підготували для учасників дитячого табору за мир очікує надзвичайно насичену програма, яка включала в себе цікаві екскурсії визначними місцями Прикарпаття, незабутні майстер-класи з бісероплетіння та виготовлення ляльок-мотанок, лекції та перегляди відео-фільмів з української історії, культури та традицій, активний спортивний відпочинок та ще безліч інших цікавинок.

Також в рамках проекту "Діти просять миру" були підведені підсумки соціальної акції "Дитячий ангел миру в кожну родину". До акції долучились понад 100 дітей з різних регіонів України. Загалом, у рамках акції «Дитячий ангел миру в кожну родину» дітьми виготовлено 2015 шт. ангеликів.

Стартував новий міжнародний соціальний проект "Дитячий футбол миру". Мета проекту – формування здорової нації, репрезентація позитивного іміджу України через дитячий спорт, пропаганда здорового способу життя. В рамках проекту відбудеться розіграш Кубка Промінь Україна в 6 зонах/областях України, а переможці зон приймуть участь у міжнародних турнірах миру в Хорватії, Польщі, Грузії, Вірменії, Угорщині, Італії, Іспанії, Молдові, Чехії, Бельгії та Австрії.

Підтримали приїзд молдовської делегації на Прикарпаття. Молдовську делегацію сформували талановиті діти з Єдинецького Теоретичного ліцею імені Василя Сухомлинського, директор ліцею Ольга Курлянцева, заступник мера міста Єдинці Роделія Василкова та супроводжуючі вихователі.

Головою правління спілки було забезпечено участь "волноваського соловейка" Михайла Качмарика у VІI Міжнародному фестивалю творчості української молоді "Балтійські зорі", що тривав у Ризі. До речі, Михайло отримав гран-прі конкурсу у категорії "Вокал".

Світлина від Промінь Україна.

Завдяки ініціативі Народного депутата України Дмитра Лубінця та за підтримки засновника громадської спілки "Промінь Україна" Дмитра Банаха учні Івано-Франківського академічного ліцею-інтернату потрапили до найпопулярнішої будівлі нашої країни - Верховної Ради України.

З ініціативи голови Волноваської районної ради Валерія Лубінця було виготовлено 8178 штук великодніх писанок, розписаних вручну дітьми, молоддю та людьми похилого віку. Дану ініціативу підтримав Дмитро Банах та народний депутат України Дмитро Лубінець.

Громадська організація "Промінь Волноваха" відсвяткувала першу річницю з дня свого створення. Програма заходу складалась з урочистого концерту, на якому глядачам дарували свої таланти учасники міжнародного соціального проекту «Діти просять миру» та спортивних змагань.

Стали партнерами міжнародних та всеукраїнських форумів: "Business Woman2017", "Роль жінки у зоні АТО", "Дніпро-2017"; фотоконкурсу - "Життя на Донбасі очима дітей"; акції - "Українська політика та ЗМІ очима молоді".

У Києві підсумували результати міжнародної акції "Українська політика та ЗМІ очима молоді"

Підтримати проведення близько 20-ти різноманітних міжнародних і всеукраїнських конкурсів, фотовиставок, заходів.

Організували і взяли участь у 5 національно-партіотичних флеш-мобах.

Завдяки Абеткам-розмальовкам та дитячій газеті "Промінець" від громадської організації "Промінь ІФ" українські діти закордоном мають можливість навчатись та розвиватись за допомогою української поліграфії.

Світлина від Громадська Організація "Промінь ІФ".

Світлина від Громадська Організація "Промінь ІФ".

Світлина від Громадська Організація "Промінь ІФ".

Підписано близько 70 угод про співпрацю.

Спільно з партнерами надано 52 тонни гуманітарної допомоги в зону АТО.

Представників громадської організації "Промінь-ІФ": Дмитра Банаха, Володимира Волошенюка, Олександра Максим'юка, Юрія Лоп'янецького, Руслана Вусятицького, Володимира Кащія та Вероніку Дичковську нагороджено відзнаками Президента України Петра Порошенка за гуманітарну участь в антитерористичній операції. Також активістів нагороджено подякою командира військової частини пп В2089 Книгиницького Володимира Федоровича за підтримку та надану допомогу військовослужбовцям 66 Військового мобільного госпіталю для успішного виконання бойових завдань за територіальну цілісність, незалежність та свободу України під час проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей.

Світлина від Громадська Організація "Промінь ІФ".

Серед трьох десятків жінок амбасадорок з України свій сертифікат і статус Амбасадорки Міжнародної Амбасади жінок-підприємців отримала і співзасновниця "Промінь Україна" Ганна Крисюк.

Голова правління ГС "Промінь Україна" Дмитро Банах висловлює подяку партнерам спілки та всім небайдужим, котрі долучилися до допомоги бійцям АТО, мирному населенню та дітям: "Впевнений, що спільними зусиллями, в єдності ми здобудемо перемогу та захистимо державний суверенітет!"

Світлина від Світове Українство.

Світлина від Ані Крисюк.

Світлина від Татьяни Чубак.

Координатор міжнародних проектів спілки Ганна Крисюк дякує Міністерству молоді та спорту України, Міністерству інформаційної політики України, Міжфракційному депутатському об'єднанню «Співпраця: Україна-Діаспора» та його голові Дмитру Лубінцю, президенту Світового Конгресу Українських Молодіжних Організацій Мирославу Гочаку, постійним партнерам проектів: компанії «Тін Імпекс», компанії Legea, журналу БізнесWoman, інтернет-ресурсу Світове українство, Книзі рекордів України, БО "Я-Волноваха", БФ «Життя без страху» та ін. однодумцям і друзям, які хочуть змінити Україну на краще, за їхню любов до України і українських дітей.

Наша громадська спілка завжди відкрита для співпраці і партнерства з усіма громадськими організаціями, громадськими спілками, благодійними фондами, установами та організаціями, які прагнуть миру для України та популяризації нашого, українського.

Оцініть матеріал!
(4 голосів)