Учням Ріпненської ЗОШ провели екскурсію Івано-Франківськом

26 груд. 2017
464 разів

Новий рік – одне з найулюбленіших січневих свят для людей всіх віків. Ще здавна як дорослі, так і малі вірять, що напередодні Нового року здійснюються найбажаніші мрії. Іноді для здійснення дитячих мрій потрібна всього-на-всього допомога та бажання дорослих.

Так, учні 5-го класу Ріпненської ЗОШ мріяли всім дружнім класом відвідати передноворічний Івано-Франківськ.

Втілювати дитячу мрію у реальність взялась співзасновниця громадської спілки "Промінь Україна", координатор міжнародних та соціальних проектів Ганна Крисюк.

"Сьогодні вдалося організувати передноворічний подарунок для найчемніших діток 5-го класу Ріпненської ЗОШ. Наші діти побачили історичні пам’ятки архітектури, цікавий мультик в кінотеатрі Люм'єр, дізналися, хто такий Степан Бандера та родина Потоцьких. Пізніше відвідали аеропорт, молились за мир в Україні і своїх рідних та загадували бажання в парку Шевченка, про щось дуже потаємне, але бажане.

В подарунок діти отримали солодощі та дитячі газетки «ПРОМІНЕЦЬ». Також діти пообіцяли написати в наступний випуск газети новину про екскурсійну поїздку до міста.

Щасливі діти повернулись додому, а мені хочеться написати дякую батькам, які виховують таких культурних дітей і сподіваюсь, що дана поїздка їм запам’ятається надовго і обіцяю, що незабаром буде інша,але ще цікавіша".

 

 

Оцініть матеріал!
(0 голосів)