Діти Волноваського району отримали новорічні подарунки з Чехії

26 груд. 2017
629 разів

З дня свого заснування громадська спілка "Промінь Україна" підписала близько 100 угод про співпрацю та реалізувала безліч конкурсів і проектів для талановитих дітей із зони АТО.

Під час презентації одного з таких проектів, а саме міжнародного соціального проекту "Діти просять миру" у Чехії було підписано угоду про співпрацю між ГС "Промінь Україна", в особі голови правління Дмитра Банаха та Українською профспілкою в Чехії, в особі голови Тараса Костюка. З того самого дня почалась тісна співпраця між організаціями на благо України та підтримку мирного населення у зоні АТО, а особливо дітей, які пережили немалий стрес від дій, які відбуваються на даній території.

Завдяки Тарасу Костюку та іншим небайдужим людям за підтримки громадських організацій "Промінь ІФ" і "Промінь Волноваха" діти Волноваського району на День Святого Миколая та напередодні Нового року і Різдва Христового отримали святкові подарунки у вигляді м'яких іграшок, солодощів, Абеток-розмальовок і дитячих газет "Промінець". 

Дітлахи були приємно вражені подарункам та подякували представникам ГО "Промінь Волноваха", які приїхали до них з даними подарунками, розповівши чудові вірші, присвячені до цих свят.

"Vazene pratele,dekujeme Vam moc za dary, za podporu, pro deti z Volnovachy rodine Juklovuch, Cizkovych, Kopackovych, Ondrusovych, Zemankovych, Plamene Vasiljeve, Mariji Svirnjak, rodine Doros, rodine Radejovych a rodina Zemankovych. Prejeme vesele a stjstne Vanoce, hodne stesti, radosti a zdravi!", подякував голова Української профспілки в Чехії Тарас Костюк.

У свою чергу, голова правління ГС "Промінь Україна" Дмитро Банах щиро дякує партнерам спілки та всім небайдужим за зібрані подарунки та приділену увагу для діточок з прифронтової зони, адже їм як нікому важливо відчувати себе щасливими та захищеними. 

 

 

Оцініть матеріал!
(0 голосів)