Діти з Волновахи отримали подарунки від Миколая з Угорщини

19 груд. 2017
589 разів

Напередодні дня Святого Миколая з благодійним візитом до Волновахи приїхали меценат з Угорщини Золтан Хорват, координатор міжнародних соціальних проектів Ганна Крисюк та підприємці Аліна і Констянтин Скоморохови. Місцеві діти з нетерпінням чекали на гостей, оскільки знали – до них їдуть солодкі дарунки від Миколая з Угорщини.

До Волновахи поважні гості приїхали на запрошення народного депутата України Дмитра Лубінця.

З самого ранку солодкі угорські подаруночки від помічника Св.Миколая, засновника благодійного фонду «Життя без страху» Золтана Хорвата отримали усі дітки початкових класів шкіл Волноваського району, а також діти №4 та №6 шкіл Волновахи.

Такі ж солодкі дарунки для забезпечених сімей району передала і родина Аліни та Констянтина Скоморохових, які разом з солодощами привезли для дітей ще і вітальні листівки з Новим Роком та Різдвом від дітей з Хмельницького.

За словами Ганни Крисюк, кожний приїзд до Волновахи завжди викликає масу емоцій, а спілкування з місцевими дітьми заряджає величезним позитивом:

«Ми щиро вдячні Дмитру Лубінцю, його помічникам та керівництву Волноваського району за організацію нашого приїзду, теплу зустріч з дітьми та допомогу впродовж всього дня. І, звичайно, дякуємо кожній дитині, їх батькам за позитивні емоції». 

Оцініть матеріал!
(0 голосів)