Підведено підсумки презентації проекту "Дитячий футбол миру" в Угорщині

06 груд. 2017
726 разів

З 1 по 4 грудня 2017 року українська делегація на чолі з народним депутатом України Дмитром Лубінцем перебувала в Угорщині для презентації міжнародного соціального проекту "Дитячий футбол миру". 

На своїй особистій сторінці у фейсбук координатор проекту Ганна Крисюк підвела підсумки поїздки:

"Наша поїздка в Угорщину з нашими любимими дітьми, чемпіонами з Волновахи завершилась подвійною перемогою миру в рамках міжнародного соціального проекту "Дитячий футбол миру". Ми здобули першу мирну для України і нашого проекту перемогу в Угорщині, граючи футбольний дитячий товариський матч в місті Дебрецен та Будапешт.

Дуже пишаємось нашими дітками і дякуємо в першу чергу їм за старання, витривалість, підтримку один одного, слухняність і дуже позитивну презентацію України. Також дякую батькам дітей та нашим дорогим організаторам проекту: засновнику ГС "Промінь Україна" Дмитру Банаху та народному депутату України, який очолив нашу делегацію у поїздці, Дмитру Лубінцю.

Особливі і теплі слова подяки хочу окремо висловити також співорганізаторам проекту в Угорщині: Надзвичайному і Повноважному Послу України в Угорщині Любові Непоп, співзасновнику БФ"Життя без страху" Золтану Хорвату і керівнику економічного відділу Посольства України в Угорщині Сергію Александровичу, які для дітей та дорослих організували справжню різдвяну казку та дуже цікаву і насичену програму.

Окрім двох футбольних товариських матчів миру і багато подарунків для діток ми мали можливість презентувати наші проекти миру в українській громаді, офіційно відкрили фотовиставку "Життя на Донбасі очима дітей", долучитись до флеш-мобу на підтримку наших захисників України, відвідали цікаві місця в Угорщині, презентували нашу дитячу газетку "Промінець", дегустували угорську кухню, відвідали різдвяний ярмарок, взяли участь у конференції з нагоди 100-річчя дипломатичної служби України, презентували дитячі роботи по відкритті у Волновасі угорського майданчику, зустрілись і навіть поспівали з представником Угорщини на пісенному конкурсі Євробачення-2017 Йоці Папаї та з захопленням відвідали Угорський парламент.

Також хочу щиро подякувати за підтримку, тісну співпрацю і партнерство та допомогу у реалізації нашого соціального проекту "Дитячий футбол миру" генеральному директору "Тін Імпекс" Аліні Скомороховій, речниці української громади в Угорському парламенті Ярославі Хортяні, меріям міст Дебрецен та 16 району Будапешту, генеральному консулу Угорщини в Ужгороді Йожефу Бачкаі та його помічниці Тімеї Тімко, президенту Державного Самоврядування Українців в Угорщині Георгію Кравченко, президенту "Української асоціації розвитку дитячого і молодіжного футболу" Володимиру Василенко. Є важливим і хочеться окремо виділити, що наша вся команда була яскраво одягнена, тому окреме спасибі за дуже красивий, і як показала практика "фартовий" спортивний одяг, нашим офіційним партнерам - компанії LEGEA Ukraine, а також всім іншим за чиєї підтримки відбувається наш проект.

І вже від сьогодні готуємось до нових перемог. Попереду ще дев'ять футбольних турнірів миру в 9 країнах світу, тому запрошуємо всіх до співпраці".

 

 

 

 

 

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)