Співзасновниця ГС "Промінь Україна" Ганна Крисюк стала амбасадоркою Міжнародної Амбасади жінок-підприємців

20 лист. 2017
914 разів

17 листопада 2017 року у приміщенні Верховної Ради України відбулись урочисті заходи з нагоди святкування WED-Міжнародного дня жіночого підприємництва. До всіх учасниць з вітальним словом звернулись організатори заходу Оксана Білозір та Вероніка Марчук, а також почесний гість свята, голова Представництва Європейського союзу в Україні Хюг Мінгареллі, пише БізнесWoman.

Після теплих вітальних слів розпочалась міжнародна експертна дискусія на тему «Сучасні перспективи розвитку жіночого підприємництва» за участі жінок депутатів ВР та жінок-підприємців.

А по завершенні дискусії розпочалась церемонія нагородження переможців конкурсу «Кращі ініціативи жінок України для економічного розвитку місцевих громад» у 5 категоріях.

«Наша головна мета – збудувати мережу жінок-підприємців України, яка ефективно співпрацюватиме з Європою, Америкою, країнами Сходу і Азії, підтримати жінок в реалізації власних задумів та ідей, надихати їх до підприємницької діяльності, показувати приклад можливостей через досвід підприємництва членів Амбасади» - коментує ініціативу почесний Президент Міжнародної Амбасади жінок-підприємців України Вероніка Марчук.

Після завершення офіційної частини розпочалось урочисте прийняття до лав Амбасади нових амбасадорок. Серед трьох десятків жінок амбасадорок з України свій сертифікат і статус Амбасадорки Міжнародної Амбасади жінок-підприємців отримала і співзасновниця громадської спілки "Промінь Україна", генеральний директор журналу «БізнесWoman», координатор міжнародних соціальних проектів Ганна Крисюк.

За словами пані Ганни, дуже приємно, що їх роботу цінують і за ними спостерігають, а ще цінність у тому, що отримали її дійсно всі дівчата, які роблять велику роботу у напрямках розвитку бізнесу, соціальної відповідальності та налагодженні миру в Україні:

«Хочу щиро подякувати організаторам – міжнародній амбасаді жінок-підприємців України, Європейській Асамблеї жінок-депутатів, Всеукраїнському об'єднанні жінок-депутатів, Асоціації міст України і особисто Вероніці Марчук», зазначила Ганна Крисюк.

Загалом, у заході взяли участь близько 120 успішних жінок України, серед яких Оксана Караванська, Людмила Русаліна, Наталія Нетовкіна, Галина Симха, Ольга Редзюк, Влада Литовченко та інші.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)