Учасники Міжнародного табору за мир відвідали Манявський скит

11 серп. 2017
2254 разів

Шостий день Міжнародного дитячого табору миру на Прикарпатті був дуже драйвовим, насиченим і духовно-пізнавальним, бо з самого ранку всі вирушили на екскурсію до Манявського Скиту, де молились за мир в Україні та здоров'я усіх рідних і близьких.

Потім піднялись на гору до писаного каменю, де діти мили обличчя в омолоджуючому джерелі, а вже після потрапили на умовне «Манява трофі»,  яке кількома словами не передати.

Сівши на великий ЗІЛ, всі вирушили милуватися гірськими краєвидами, природою і скоротити шлях до Манявського водоспаду бажань.

Світлина від Промінь Україна.

Світлина від Промінь Україна.

Всі знали, що дорога до водоспаду не проста, але щоб було аж стільки адреналіну не очікував ніхто, тому якщо хочете побачити Карпати з висоти пташиного польоту та переїхати кілька річок і галявин на швидкості вітру, то вам саме на Манявський водоспад.

Сам Водоспад дітей просто зачарував і всі довго робили фото, хлюпались водою і загадували свої бажання, а при поверненні до монастиря всіх пригостили смачним обідом та настоятель монастиря, ректор Івано-Франківського Богословського інституту Отець Феогност, який організував цікаву і насичену програму. Зробив екскурсію та розповів багато цікавих історій з тією місцевістю, а по завершенні благословив діточок на успіх, мир та щасливу дорогу додому.

 

Мабуть, цей день діти запам’ятають на все життя.

Світлина від Промінь Україна.

Повернувшись до табору всі учасники зібрались на підведення підсумків , де обговорили та написали пропозиції до резолюції табору та свої враження, що із всієї програми запам'яталося найбільше.

Організатори табору були приємно здивовані, коли прочитали думки дітей та пропозиції до резолюції, бо всі вони мають глибокий зміст і рішучість дій навіть маленьких українців, які хочуть Миру.

Кілька тез, які написали діти про Міжнародний дитячий табір Миру: «Завдяки цьому табору я почала ще більше любити Україну та її мову і хочу знову їхати до Вас!» (Ганна, Молдова); «Мені зовсім не хочеться їхати від вас, бо тут всі дуже привітні, дружні і є особливий колорит» (Михайло, Волноваха); «Для мене цей табір найкращий, бо ми так багато дізналися про Україну, що ніколи навіть не здогадувались» (Христина, Греція); «Я хочу бути ще раз в цьому таборі, бо це справжній рай» ( Віктор, Прикарпаття).

В кінці вечірнього прощання, координатор табору Ганна Крисюк подякувала всім діткам за старанність і вручила дипломи табору, а виховники отримали подяки та слова вдячності за допомогу у проведенні табору.

 

Такі ж подяки вручили директору ліцею, на базі якого проходив табір, Василю Стефанишину, а також висловлюємо подяку від усіх учасників Міжнародного дитячого табору Миру організатору, голові правління громадської спілки «Промінь Україна» Дмитру Банаху та всім співорганізаторам і партнерам: народному депутату України Дмитру Лубінцю, Міністерству молоді та спорту України, Івано-Франківській ОДА, СКУМО, Івано-Франківському академічному ліцею-інтернату, ТОВ «Тін Імпекс», Івано-Франківському хлібокомбінату «Цар Хліб», нічному клубу «Ельдорадо», відпочинковому комплексу «Ведмежа гора», БФ «Я - Волноваха», ГО «Промінь ІФ», ГО «Промінь Волноваха», кредитній спілці «Прикарпаття», Манявському Хресто-Воздвиженському чоловічому монастирю, театру кіно «Люм’єр», ПП Віктору Козачку, БФ «Україна з любов’ю», журналу БізнесWoman, міжнародному порту Світове Українство та усім іншим, хто активно долучився до організації та проведення міжнародного дитячого табу за мир.

Оцініть матеріал!
(2 голосів)