Пізнавально і творчо пройшов ще один день дітей у Міжнародному таборі Миру

09 серп. 2017
1741 разів

П'ятий день дітей у Міжнародному дитячому таборі Миру в рамках міжнародного соціального проекту «Діти просять миру» пройшов пізнавально і творчо.

Ранкова програма розпочалась із лекції про значення української вишиванки та українських традицій від Наталії Трач, а після обіду всі сумлінно та з ентузіазмом готувались для презентації народних страв на конкурсі «Кухня народів світу», Вже під час обіду після презентаціі страв кожен міг провести дегустацію.

У другій половині дня в табір завітали гості: начальник управління освіти і науки Івано-Франківської ОДА Віктор Кімакович, який привітав учасників табору та привіз особисте вітання від Міністра освіти України Лілії Гриневич, а також  відома співачка Прикарпаття Алла Івашина, яка подарувала свої музичні вітання всім учасникам Фестивалю пісні миру, який в цей час відбувався у таборі.

Впродовж двох годин діти декламували вірші, співали пісні на тему миру та любові до України.

Після художнього блоку табору всі вирушили на барбекю, де на них чекав приємний сюрприз і знайомство з поліцейськими. Патрульніна природі провели для дітей невеличкий інтерактив по правилах дорожнього руху на дорозі, а діти в свою чергу привітали їх з професійним святом і подякували за нові знання та навички.

День завершився здійсненням мрій учасників табору. Діти відвідали батутний комплекс «Горинич».

Враховуючи велику активність дітей день пройшов швидко і енергійно.

Організатори табору висловлюють щирі слова вдячності партнерам табору – народному депутату України Дмитру Лубінцю, Міністерству молоді та спорту України, Івано-Франківській ОДА, СКУМО, Івано-Франківському академічному ліцею-інтернату, ТОВ «Тін Імпекс», Івано-Франківському хлібокомбінату «Цар Хліб», нічному клубу «Ельдорадо», відпочинковому комплексу «Ведмежа гора», БФ «Я - Волноваха», ГО «Промінь ІФ», ГО «Промінь Волноваха», кредитній спілці «Прикарпаття», Манявському Хресто-Воздвиженському чоловічому монастирю, театру кіно «Люм’єр», ПП Віктору Козачку, БФ «Україна з любов’ю», журналу БізнесWoman, міжнародному порту Світове Українство та усім іншим, хто активно долучився до організації та проведення міжнародного дитячого табу за мир.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)