День майстер-класів на Міжнародному дитячому таборі миру

07 серп. 2017
1561 разів

Четвертий день Міжнародного дитячого табору миру в рамках проекту «Діти просять миру» відбувався у кілька етапів і носив характер навчань та майстер-класів із інтелектуальним пізнанням та розвитком.

Протягом першої половини дня до табору завітали дві дуже позитивні і талановиті дівчини- Вікторія Кривоніс та Мая Юркевич із Тернополя.

Майстрині навчили наших дітей із зони АТО, а також української діаспори Греції, Чехії та Молдови розмальовувати імбирні пряники, які спекла Ірина Мило, а також вміло і неординарно вишивати гладдю і іншими техніками вишивки. Діти із захопленням працювали над своїми роботами і одразу робили фото для батьків і друзів.

Після смачного обіду дітей очікувала інтелектуальна «ЩО? ДЕ? КОЛИ?», яку провели Руслан Чаплінський та Олександра Чаплінська.

За звання найрозумніших змагались чотири команди сформовані із дітей: «Мудрики», «Еврика», «Олімпія» та «Гуцулята», які і стали переможцями.

Море емоцій та задоволення від інтелектуальних перегонів отримали усі присутні, а найбільше виховники, тому щиро дякуємо директору «Eurolife Ukraine» і партнеру табору миру - ВІктору Козачку, який передав діткам чудові призи.

Після інтелектуального змагання до дітей завітала учасниця проекту «Діти просять миру» із Прикарпаття Надія Дзундза і провела ще один цікавий майстер-клас бісероплетіння, по завершенні якого у кожного учасника табору були яскраві браслетики на руках, виготовлені власними руками.

Спека надворі та багато прохань від діток стали приводом завершити день на річці, за що у вечірній таборовій пошті було багато слів подяк і емоцій.

Наші діти дуже чемні і пообіцявши для них піцу за хорошу поведінку координатор табору Ганна Крисюк після вечері зробила дітям сюрприз і привезла піцу.

Повторно повечерявши всі діти і дорослі одразу після прощань міцно і солодко заснули, а ми дякуємо всім нашим організаторам і партнерам за підтримку і організацію ще одного дня у таборі миру. 

Останнє редагування Понеділок, 07 серпня 2017 10:15
Оцініть матеріал!
(0 голосів)