Третій день Міжнародного дитячого табору миру на Прикарпатті

07 серп. 2017
572 разів

Третій день Міжнародного дитячого табору миру на Прикарпатті розпочався з екскурсійної поїздки в Яремче.

Діти з великим ентузіазмом і босоніж проходили Ведмежу стежку біля сімейного курорту Ведмежа гора, а згодом оглянули вольєри з звірями, озеро, водоспад та довго вибирали сувеніри і подарунки для рідних на ринку.

Координатор табору Ганна Крисюк в якості подарунка від ГС«Промінь Україна»подарувала всім дітям та супроводжуючим сувеніри з Карпат, а також розповіла кілька цікавих історій про гірську місцевість, традиції.

В другій половині дня вся група дітей після смачного обіду і прохолодного морозива знайомилась із Коломийським музеєм писанки, містом та враховуючи сильну спеку вирушила на річку, де діти раділи стрибкам у воду, прогулянці по галявині поруч ріки.

Щасливі і втомлені юні посланці миру прибувши до Івано-Франківська одразу потрапили на майстер-клас по виготовленні українських вареників, а після - читання таборової пошти.

В кінці робочого дня діти отримали від виховників домашнє завдання: дізнатися якомога більше інформації про кожного учасника табору та підготувати презентацію учасників,тому до ночі всі спілкувались і дитячий сміх лунав до пізнього вечора.

Ми щиро дякуємо за цікаву організацію сприяння цього дня нашому організатору табору миру засновнику ГС «Промінь Україна» Дмитру Банаху, виховникам табору - Наталії Трач і Олені Колле, адміністрації Івано-Франківського академічного ліцею-інтернату, а також за гостинність в Яремче і Коломиї Вадиму Гельо і Володимиру Довганюку. Окрема подяка за супровід групи патрульній поліції і за надання транспорту для поїздки Василю Пнівчуку. Також спасибі всім нашим співорганізаторам та партнерам табору, які допомогли нам зробити відпочинок для дітей цікавим, веселим та позитивним.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)