Учасники Міжнародного дитячого табору миру ознайомились з Івано-Франківськом

07 серп. 2017
420 разів

Другий день дітей у «Міжнародному дитячому таборі миру» в рамках міжнародного соціального проекту "Діти просять миру" був мега насичений.

Учасники табору смачно поснідавши і посмакувавши печиво від Івано-Франківського хлібокомбінату «Цар Хліб»  відправились на цікаву лекцію про українські традиції і обряди.

Пізніше, разом з керівником благодійного фонду «Україна з любов'ю» Наталією Трач робили ляльки-мотанки, а після обіду вирушили знайомились з європейським містом Івано-Франківськом.

Екскурсія розпочалась з перегляду веселого мультика в кінотеатрі «Люм’єр», за що дякуємо його керівнику Лідії Шкрібляк.

Потім всі дружно піднялись на один із найвищих оглядових площадок міста на Ратуші, а також відвідали всі зали музею, тому дякуємо за сприяння Руслані Васлюк.

 

Далі була піша прогулянка парком, яка всім запам'ятається надовго, але найдрайвовішим для діток виявився батутний комплекс  «Горинич», що біля стадіону Рух. Дорослі так захопились відпочинком дітей, що самі почали з ними стрибати і спускатися з гірки. Дякуємо власнику даного комплексу за такий подарунок для дітей.

Підбиваючи підсумки дня вечором і читаючи листи таборової пошти, приємно було бачити усміхнені та щасливі обличчя дітей, які дякували виховникам, організаторам, а також всім партнерам і співорганізаторам табору за позитивний і енергійний день. 

Останнє редагування Понеділок, 07 серпня 2017 08:46
Оцініть матеріал!
(0 голосів)