Третій день перебування учасників проекту "Діти просять миру" в Польщі

30 черв. 2017
455 разів

Третій день перебування учасників проекту"Діти просять миру" в Бидгощі( Польща), розпочався з відвідування зоопарку Бидгоща "Ogorod Zoologiczny", де діти в захопленні розглядали все навкруги, робили фото, а по завершенні від ГС"Промінь Україна" отримали монети у вигляді динозаврів та тигрів.

Друга половина дня за ініціативи наших співорганізаторів в Бидгощі: Почесного консула України в Бидгоші - Кшиштофа Сікори та віце-президента Асоціації іноземних студентів (AIS) Сергія Зінченко проходила в зоопарку розваг та атракціонів "MYSLĘCINEK" і на фестивалі "FESTEN RODZINNY".

Передати враження дітей неможливо, бо на атракціонах розваг і дозвілля сміялись, бігали, гуляли усі і діти, і дорослі. Також дегустувати смаколики та випробовували практично усі атракціони парку.

Після активного відпочинку в парку на фестиваль діти їхали з піднесеним настроєм та позитивними виснаженнями, бо саме там всі учасники з України на великій сцені презентували проект "Діти просять миру", передавали вітання від організаторів проекту Дмитра Банаха і Дмитра Лубінця, співали пісні, танцювали та разом із дітками із Західної України на повну силу і позитивом до всіх співали гімн України.

По завершенні заходу всім дітям від ГС "Промінь Україна" та голови Волноваської районної ради Валерія Лубінцяподарували дітям сувеніри та подарунки і вирушили дегустувати національну польську кухню.

День завершився вечірньою прогулянкою містом і словами вдячності всім організаторам та партнерам в Польщі,які організували таку цікаву і насичену програму для дітей: Почесному консулу України в Бидгоші Кшиштофу Сікорі, університету "Вища школа економіки ", студентській Асоціації іноземних студентів (AIS), мерії міста Бидгощ, парламенту студентів "Вищої школи економіки", ресторації української кухні "Високий замок", дирекції парку , зоопарку розваг та атракціонів "MYSLĘCINEK", особливі слова вдячності партнеру і другу Сергію Зінченко, а також новій подрузі Юлії Яремчук.

 

Останнє редагування П'ятниця, 30 червня 2017 09:03
Оцініть матеріал!
(0 голосів)