Мерія Бидгоша тепло зустріла учасників проекту «Діти просять миру»

26 черв. 2017
471 разів

Міжнародний соціальний проект "Діти просять миру" завітав до 12-ої країни - Польщі, де учасники проекту, на чолі з головою Волноваської районної ради Валерієм Лубінцем, офіційно презентували проект та Волноваський район в мерії міста Бидгош (Польща).

На офіційній зустрічі із заступником президента міста - Мірославом Козловічем були юні посланці миру із зони АТО, представники ГС "Промінь Україна", ГО "Промінь Волноваха, діти учасників АТО.

Протягом години діти презентували свої таланти та ділилися першими враженнями від побаченого. Під час зустрічі Валерій Лубінець передав подарунок місту Бидгош - герб Волноваського району та запросив до подальшої співпраці і побратимства заради миру в Україні і підтримки та розвитку українських дітей з Донбасу.

Координатор проекту "Діти просять миру" Аня Крисюк у своєму виступі подякувала за теплу гостинність господарів та передала вітання від організаторів проекту - засновника ГС "Промінь Україна" Дмитра Банаха та народного депутата України Дмитра Лубінця, а також сподівання на подальшу тісну співпрацю і реалізацію масштабних міжнародних і соціальних проектів.

Після офіційної зустрічі і обміну подарунками діти із Волновахи зустрілись з дітками із Сколе (Львівська область). Подарували їм ангеликів миру та всі разом вирушили на ознайомчу екскурсію мерією Бидгоша, а потім вже і самим містом.

Супровід та організацію зустрічі у мерії всіх українських делегацій вели Сергій Зінченко, Юлія Яремчук та Петер Заремба, за що їм окреме спасибі і подяка.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)