На Донеччині презентували міжнародний проект «Діти просять миру»

12 трав. 2017
550 разів

Сіра зона АТО (перша лінія оборони), село Чермалик, Волноваського району, куди практично ніхто з сторонніх не їздить, де постійно чути постріли, але саме там навчаються 7 учасників міжнародного соціального проекту «Діти просять миру».

Декількома днями раніше  представниця громадської спілки «Промінь Україна» Ганна Крисюк разом із партнерами та співорганізаторами проекту Валерієм Лубінцем, Ольгою Сидоренко, Русланом Казиняном та  Оленою Колле відвідали дітей із місцевої школи. Презентували перед всією школою та батьками проект, передали вітання від організаторів проекту - Дмитра Банаха та Дмитра Лубінця. Розповіли якою була поїздка в Румунію у рамках проекту «Діти просять миру». Запросили усіх дітей та освітян до співпраці і подарували від Дмитра Банаха дитячі абетки-розмальовки та газету «Промінець».

Також для презентації проекту і передачі абеток-розмальовок представники ГС «Промінь Україна» відвідали Свободнянську ЗОШ, де навчаються двоє учасників проекту – Міша Качмарик та Каріна Жадан і Волноваську школу мистецтв. Саме в той день, 5 травня, у школі мистецтв проходив звітній концерт учнів та викладачів, присвячений 85-й річниці з дня заснування Донецької області.

Ганна Крисюк висловила слова вдячності керівництву школи за високий рівень підготовки дітей та приємно була здивована грою на скрипках двох вихованців музичної школи, які не так давно через ГС "Промінь Україна" передали із Західної України Ольга Гриців та Марина Йовбак.

Голова ГО «Промінь Волноваха» Руслан Казинян по завершенні концерту під позитивними враженнями пообіцяв допомогати у розвитку школі та талановитим дітям.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)