Мистецька ресторація – перший соціально відповідальний заклад харчування у Франківську

05 трав. 2017
626 разів

27-го квітня у рамках міжнародного соціального проекту «Діти просять миру», організатором якого виступає громадська спілка «Промінь Україна», Івано-Франківськ відвідали учасники проекту – талановиті діти із зони АТО, які є переможцями інтерактивних конкурсів та заходів культурно-мистецького спрямування.

Дітей привітно зустріли працівники ресторану Мистецька ресторація і його власниця Ольга Шашкова та більше того, нагодували смачним комплексним сніданком та обідом.

«Ми дуже дякуємо власниці закладу Ользі Шашковій за те, що вона погодилась прийняти та нагодувати діток. Я зверталась до кількох власників місцевих закладів харчування, але безкоштовно нагодувати дітей погодилась тільки вона, яка розуміє в якій ситуації знаходяться діти.  Дуже важливо, щоб у нашому суспільстві були дійсно соціально відповідальні заклади харчування, а не які тільки себе позиціонують такими. Тому ми щиро дякуємо за гостинність, за тепло, за дуже смачний сніданок та обід і рекомендуємо абсолютно всім даний заклад, оскільки він дійсно є соціально відповідальним», поділилась координатор проекту «Діти просять миру» Ганна Крисюк. 

Завітайте до Мистецької ресторації, що по вул. Л. Курбаса, 4! Отримайте море позитиву та радості!

Сучасний, вишуканий інтер’єр залів з полотнами ручної роботи зачарують кожного відвідувача своєю красою та неповторністю. А також вас приємно здивують помірні ціни та смачні страви європейської та української кухонь.

Оцініть матеріал!
(2 голосів)