Діти із зони АТО перемогли у футбольному турнірі в Румунії

03 трав. 2017
686 разів

Другий день перебування учасників проекту "Діти просять миру" в Румунії розпочався з участі у тематичній секції Форуму Української Молоді Румунії із назвою "Роль молоді у цивільних подіях".

На секції своїм досвідом і секретами реалізації міжнародних молодіжних проектів ділилася координатор проекту "Діти просять миру " Ганна Крисюк.

Після першої перерви діти з нетерпінням чекали відвідати великий спортивний стадіон міста та побачити нові цікаві місця Клужу.

У другій половині дня учасники проекту долучились до молодіжного форуму і створення живого тризубу України із учасників форуму у вишиванках та взяли таким чином участь у міжнародному флеш-мобі #тризубцеукраїна.

Але найцікавішою подією дня, яку всі хлопчики чекали ще з Волновахи - Футбольний турнір миру між учасниками проекту та учасниками молодіжного форуму. І хоч вік між двома командами був дуже помітний, але все одно наші діти перемогли із рахунком 8:6 та отримали в подарунок окрім гучних наших оплесків та вітань - медалі і шкіряний м'яч.

«Ми щиро дякуємо за організацію цікавого і дуже позитивного та насиченого дня нашим партнерам і друзям в Румунії, а саме Лівіу Романюку та Алексу Греченюку і щиро передаємо вітання і слова вдячності від дітей за можливість сьогодні бути в Румунії нашим організаторам - Дмитру Лубінцю та Дмитру Банаху», подякувала Ганна Крисюк.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)