Учасники проекту "Діти просять миру" виступили на офіційному відкритті Форуму Української Молоді Румунії

02 трав. 2017
756 разів

Учасники проекту "Діти просять миру" із зони АТО виступили на офіційному відкритті Форуму Української Молоді Румунії, організатором якого виступає голова МОСУР Лівіу Романюк.

Українську делегацію юних посланців миру в Румунії очолив депутат Верховної Ради України Григорій Тіміш, який приїхав до Клужу підтримати діток з Донбасу та запросити українську молодь діаспори до співпраці в різних проектах заради розвитку і процвітання України.

Під час офіційної частини з вітальним словом до всіх присутніх звернулась координатор проекту "Діти просять миру" Ганна Крисюк , яка передала вітання всім присутнім у залі від народного депутата України Дмитра Лубінця та засновника ГС "Промінь Україна" Дмитра Банаха, які організовують цей міжнародний соціальний проект в дванадцяти країнах світу, а разом із всією українською делегацією, яка вийшла на сцену під час виступу Ганни, подарували подарунки виготовлені дитячими руками із зони АТО депутату Румунського парламенту Мирославу-Миколі Петрицькому, а також діти свої подарунки і подяку вручили Григорію Тімішу, Лівіу Романюку та Алексу Греченюку, які підтримали реалізацію проекту в Румунії та організували для дітей цікаву і змістовну програму.

В кінці виступу всім присутнім у залі свої музичні вітання подарували учасниці проекту "Діти просять миру" Каріна Жадан та Єлизавета Перебайло.

Офіційна частина завершилась смачною вечерею та спілкуванням про можливості тіснішої співпраці України та Румунії, дітей із зони АТО та ГС "Промінь Україна". 

Оцініть матеріал!
(0 голосів)