В Румунії українські діти зустрілись з представниками мерії міста Клуж

02 трав. 2017
543 разів

Учасники міжнародного проекту «Діти просять миру» на запрошення голови Спілки української молоді Румунії Алекса Греченюка зустрілись з Поп Маріяною - заступником шкільного генерального інспектора управління освіти міста Клуж і дізнались багато цікавого про освітні заклади, учнів, як побудована робота педагогів і можливості подальшої співпраці. Українські діти подарували абетки-розмальовки та газети "Промінець " від засновника ГС «Промінь Україна» Дмитра Банаха.

А після цікавої розмови та смачного обіду в центрі міста і дегустації румунських страв всі учасники проекту завітали до мерії Клужа, де посланців миру зустріла начальник Департаменту закордонних справ та інвестицій міської ради Клуж-Напока Емілія Ботезан.

Впродовж години дітей пригощали солодощами, презентували місто, яке минулого року всі називали Європейською молодіжною столицею, дарували подарунки, цікавились, як діти проживають на Сході України та запросили відвідати спортивні комплекси міста і підсумовуючи зустріч пані Емілія погодилась на подальшу співпрацю із Волноваським регіоном . 

Останнє редагування Вівторок, 02 травня 2017 10:05
Оцініть матеріал!
(0 голосів)