Діти із зони АТО відвідали Івано-Франківськ

28 квіт. 2017
800 разів

Івано-Франківськ відвідали діти із зони АТО, учасники міжнародного соціального проекту «Діти просять миру», організатором якого виступає громадська спілка «Промінь Україна» під керівництвом засновника Дмитра Банаха та за підтримки народного депутата України Дмитра Лубінця.

Делегація прибула з самого ранку. Представники ГС «Промінь Україна» підготували для них цікаву і насичену програму.

За сприяння директора Департаменту молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради між дітками з Волноваського району та дітками з Івано-Франківська, а саме вихованцями міської ДЮСШ №2 був організований футбольний турнір дружби.

Отримавши багато позитивних емоцій від турніру діти попрямували на екскурсію містом, під час якої мали можливість ознайомитись з його історією, місцями відпочинку, а також відвідали Прикарпатський національний університет ім. Василя Стефаника і Фізкультурний коледж, де для них провели пізнавальну екскурсію навчальними закладами та показали якими вони є відкритими для навчання і підготовки найкращих спеціалістів, за що хочемо подякувати голові Студентського сенату Івану Креховецькому, заступнику декана Філософського факультету університету Лілії Борисевич і керівництву коледжу.

Дітей гостинно зустріли у Мистецькій ресторації, власником якої є Ольга Шишкова. Пані Ольга пригостила дітей смачним сніданком та обідом, за що організатори проекту висловлюють їй слова вдячності, а також міському голові Руслану Марцінківу за всебічну допомогу і кінотеатру Люм’єр за можливість перегляду дітьми фільму «Форсаж».

А вечором всі дружно виїхали презентувати проект «Діти просять миру» до Румунії.

Останнє редагування П'ятниця, 28 квітня 2017 15:18
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)