Другий день перебування учасників проекту "Діти просять миру" в Бельгії

29 бер. 2017
531 разів

Другий день перебування учасників проекту "Діти просять миру" в Бельгії розпочався з відвідування ліцею в Антверпені, в якому українських дітей зустріли привітно педагоги і радісно привітали учні та запросили до відкритої дискусії про національності, релігії та мир.

Напевно, всім запам'ятається той момент, коли із 25 учнів класу було 19 національностей світу і за їхніми словами вони поважають один одного і вміють шукати компроміс, чого так бракує українцям . Бельгійські діти питали про війну і як там живуть діти, що змінилося в нашому житті під час цих подій на Сході та яке ставлення українців до різних нацменшин. На всі питання українські діти відповідали щиро і правдиво - Україна цивілізована країна, яка поважає усі нації і на Сході України йде війна, яку потрібно зупинити і не травмувати більше дітей . На завершення всім дітям учасники проекту подарували ангеликів миру та наші синьо- жовті хустинки , щоб приємно згадували їх та проект "Діти просять миру".

В другій половині дня діти мали можливість зрозуміли, що таке справжній шоколад. На запрошення партнерів вони дегустували найсмачніший бельгійський шоколад Neuhau. До речі, це магазин, де абсолютно весь шоколад можна скуштувати безкоштовно і тому всі смакували усе, що сподобалось і то дуже багато, а ще отримали солодкі подарунки від Сергія Михайлова , який привітав дітей із зони АТО в Бельгії та подарував всім дуже смачні солодощі.

Завершення дня всі провели біля Атоміума - футуристичної споруди, яка визнана національним бельгійським символом і визначною пам'яткою столиці Бельгії Брюсселя, а потім відпочивали в королівському парку магнолій і різних квітів. Там неймовірна краса і дівчатка довго не хотіли звідти повертатись додому. А вдома на них чекала дуже смачна бельгійська вечеря від пані Надії, яка гостинно приймає посланців миру усі ці дні.

 

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)