Українська делегація прибула в Брюссель презентувати проект "Діти просять миру"

28 бер. 2017
660 разів

Перший день перебування в Бельгії у рамках проекту "Діти просять миру" розпочався з сонячного тепла і привітної посмішки Марти Барандій та Юрія Рудюка , які радісно зустрічали учасників проекту разом з своїми дітками в аеропорту, а також супроводжували протягом дня, показуючи Брюссель та особливі місця Бельгії.

Одразу після аеропорту дітей поселили в бельгійській родині з українським корінням і нагодували смачним бельгійським обідом, а потім всі разом вирушили знайомитись з чудовим містом Брюссель.

Спочатку це був центр, цікаві споруди та особливо привабливі для туристів місця. Унікальний "пісяючий хлопчик", якого знає увесь світ.  Ще українській делегації вдалося скуштувати справжні бельгійські вафлі з шоколадом, а опісля прогулявшись в галереї Royal Galleries of Saint-Hubert випадково зустрітись з головою місії України при НАТО Єгором Божко, до якого делегація вирушить в середу та презентуватиме саме там з  організаторами Дмитром Банахом та Дмитро Лубінцем міжнародний соціальний проект "Діти просять миру".

День пролетів дуже швидко, весело, пізнавально і завершився найсмачнішою бельгійською піцою в родині Рудюків і приємною розмовою про Україну.

Останнє редагування Вівторок, 28 березня 2017 10:19
Оцініть матеріал!
(0 голосів)