ГО "Промінь Київ" провела соціальну акцію «Смаколик для бійця»

20 бер. 2017
487 разів

У Києві в рамках міжнародного соціального проекту «Діти просять миру» відбулася соціальна акція «Смаколик для бійця». В рамках акції для дітей київської школи №211 у ресторані «Лазіка» пройшов майстер-клас з приготування смачних хачапурі для бійців місцевого військового госпіталю. Провела майстер-клас для дітей власниця закладу Тамара Макарова.

Учні 1 та 2-А класів спеціалізованої школи 211 також намалювали для бійців в госпіталі малюнки і виготовили квіти. В кінці дня усі виготовлені з любов'ю страви дітки з вчителями, батьками та головою ГО «Промінь Київ» Тетяною Турпак відвезли в центральний військовий шпиталь м. Києва, де проходять лікування наші герої.

Окрім власноруч приготовлених грузинських страв діти дарували бійцям свої малюнки та обереги, і побажали найшвидшого одужання та миру Україні.

Тетяна Турпак подякувала Тамарі Макаровій за допомогу у проведенні акції та дуже позитивний майстер-клас для діток, а вчительці 211-ої школи Ользі Голяк за організацію цього заходу і постійну підтримку соціальних акцій та заходів для героїв АТО.

Останнє редагування Понеділок, 20 березня 2017 12:51
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)