У Волновасі відбувся додатковий відкритий конкурсний відбір вокально талановитих дітей району

09 бер. 2017
504 разів

У волноваському Будинку дитячої та юнацької творчості відбувся додатковий відкритий конкурсний відбір вокально талановитих дітей району в рамках міжнародного соціального проекту "Діти просять миру". 

Для участі потрібно було обрати пісню українською мовою на тему "Мир в Україні".

До складу журі увійшли: координатор міжнародних проектів Ганна Крисюк, голова ГО"Промінь Волноваха" Руслан Казинян, учасниця проекту "Діти просять миру" Валентина Бахал, директор БДЮТ Олександр Мотін, представниця ГС "Промінь Україна" Юлія Бичай. 

Світлина від Промінь Волноваха.

Учасників конкурсу та всіх присутніх привітала голова журі Ганна Крисюк, яка побажала учасникам впевненості в собі, успіхів та гарних результатів: "Для нас дуже важливо, щоб репрезентаторами України в світі в рамках нашого проекту були дійсно талановиті діти, тому ми, громадська спілка "Промінь Україна" спільно з ГО "Промінь Волноваха" та за підтримки народного депутата України Дмитра Лубінця ініціювали проведення додаткового конкурсного відбору. Я бажаю кожному з учасників відкритись на повну і перемогти". 

Також учасники відбору спільно з журі долучились до міжнародного флеш-мобу #тризубцеукраїна

Світлина від Промінь Волноваха.

Участь у конкурсі взяли діти з різних куточків регіону, кожен з яких вразив не тільки членів журі, а й глядацьку аудиторію своїми вокальними та артистичними здібностями. 

Світлина від Промінь Волноваха.

Світлина від Промінь Волноваха.

Загалом у конкурсі взяло участь 25 дітей, 5 з яких були відібрані для презентаціі проекту за кордоном. Ними стали : Губська Аліна, Савченко Аліна, Овчаренко Марина, Жадан Карина, Писана Вікторія. А інші обов'язкого будуть задіяні в наступних проектах. 

Світлина від Промінь Волноваха.

Переможці матимуть змову презентувати Україну, свої таланти і міжнародний соціальний проект "Діти просять миру" у одній з країн Європи, в яку поїдуть вже цього місяця.

Оцініть матеріал!
(0 голосів)