Підбито підсумки соціальної акції «Дитячий ангел миру в кожну родину»

27 лют. 2017
794 разів

За підтримки засновника громадської спілки «Промінь Україна» Дмитра Банаха та народного депутата України Дмитра Лубінця з 5 грудня 2016р. по 5 люте 2017р. в рамках проекту «Діти просять миру» стартувала соціальна акція «Дитячий ангел миру в кожну родину».

Організаторами акції виступили громадська спілка «Промінь Україна» та благодійний фонд «До серця».

До акції долучилось понад 100 дітей з різних регіонів України. Загалом, у рамках акції «Дитячий ангел миру в кожну родину» дітьми виготовлено 2015 шт. ангеликів.

 

Найбільшу кількість ангеликів миру виготовила Милана Попова, учениця 7 класу Зорянської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Донецької області – 637 штук. Згідно умов акції Милана поїхала презентувати міжнародний соціальний проект «Діти просять миру» у відразу три країни Європи - Австрію, Чехію та Словаччину. Дана поїздка тривала з 16-го по 21-ше люте.

Світлина від Юлії Бичай.

Половину ангелів миру вже роздано учасниками проекту «Діти просять миру» закордоном, іншу половину протягом місяця буде роздано захисникам України.

Світлина від Ані Крисюк.

У Грузії соціальну акцію «Дитячий ангел миру в кожну родину» продовжила громадська організація «Жіноча рада Грузії» під керівництвом виконавчого директора Кетеван Габруашвілі та «Будинок грузинсько-української преси та книги» під керівництвом Валентини Марджанішвілі. І вже 18 лютого в Тбілісі, у Центрі розвитку і творчості ArtBoomGe учні Української суботньої школи та дівчатка учасниці грузинського фольклорного ансамблю «Торда» виготовили своїх ангеликів з молитвами й думками про мир в Грузії, Україні та в усьому світі.

Світлина від Valentina Mardjanishvili.

Далі акція помандрує в регіони і навіть в грузинські діаспори дванадцяти країнах світу, з якими Жіноча рада Грузії має тісний зв’язок.

Міжнародний соціальний проект «Діти просять миру» започаткований громадською спілкою «Промінь Україна» під керівництвом Дмитра Банаха за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Міністерства закордонних справ України, Світового Конгресу Українських Молодіжних Організацій та депутата Верховної Ради України Дмитра Лубінця.

Проект «Діти просять миру» має глобальну мету – встановлення миру в Україні та світі, а також покликаний сприяти підтримці розвитку талановитих дітей із зони АТО, їх подальшої співпраці з дітьми і молоддю різних країн світу, організації спільних навчально-оздоровчих таборів, культурно-мистецьких фестивалів, конкурсів, спортивних змагань, участі у міжнародних грантових проектах.

 

Останнє редагування Понеділок, 27 лютого 2017 15:54
Оцініть матеріал!
(2 голосів)