Українські діти з Донбасу та Прикарпаття у Європі долучились до міжнародного флеш-мобу «Тризуб – це Україна»

24 лют. 2017
472 разів

Під час перебування талановитих українських дітей з Прикарпаття та Донбасу у Європі уже хорошою традицією стало започаткування та участь у міжнародних патріотичних флеш-мобах на підтримку України, її історії та традицій. Так, під час поїздки юних посланців миру з України до Австрії, Чехії та Словаччини в рамках міжнародного соціального проекту «Діти просять миру» українська делегація активно долучилась до міжнародного флеш-мобу «Тризуб – це Україна».

Міжнародний патріотичний флеш-моб «Тризуб – це Україна» започаткований Світовим Конгресом Українських Молодіжних Організацій та міжфракційним депутатським об’єднанням «Співпраця: Україна - діаспора» в українському парламенті. Основною метою флеш-мобу є поширення поінформованості закордонної спільноти стосовно українських національних символів, а учасником може стати кожен, хто підтримує Україну. 

У Відні участь у флеш-мобі разом з українськими гостями прийняв Надзвичайний та Поважний Посол України у Австрійській Республіці Олександр Щерба, а сам захід відбувся в українському дипломатичному представництві. Активну участь у флеш-мобі прийняли і українські диплами в Чехії, де під кінець робочого дня всі учасники проекту разом із дипломатами з Посольства України в Чеській Республіці запалили свічку пам'яті за загиблими на майдані, помолились за героїв «Небесної Сотні», а вже опісля провели флеш-моб на підтримку популяризації національної символіки України закордоном. У словацькому містечку Пряшів все розпочалося з візиту до місцевої  української школи, де діти спілкувались з своїми однолітками, дарували ангеликів миру, виготовлених своїми руками, оглянули навчальні класи та ознайомились з тим, як проходить навчальний процес. А вже потім разом із дорослими усі вийшли на вулицю і перед пам'ятним знаком Тарасу Шевченку долучились до міжнародного флешмобу #ТризубЦеУкраїна.

За словами ініціаторів, започаткування патріотичного флеш-мобу зумовлено тим, що у зв`язку з останніми подіями в світі, постала гостра проблема у відсутності ідентифікації українських національних символів за кордоном. Через недостатню поінформованість світової спільноти про національну символіку України, виникла проблема ототожнення традиційних українських національних символів з символами ультраправих рухів. Такий стан речей дозволяє окремим політичним та громадським силам за кордоном використовувати українську символіку в цілях негативної пропаганди, що в свою чергу призводить до дезінформації громадськості за кордоном про поточний стан справ в Україні.

З цього приводу оголошується флеш-моб «Тризуб – це Україна» («Trident is Ukraine»), учасником якого може стати кожен, хто підтримує Україну та готовий це публічно засвідчити.

Приєднатись та отримати більш детальну інформації про акцію можна на сайті СКУМО за посиланням –  флеш-моб «Тризуб – це Україна» («Trident is Ukraine»)!

Останнє редагування П'ятниця, 24 лютого 2017 10:11
Оцініть матеріал!
(0 голосів)