Враження від поїздки Європою учасників проекту «Діти просять миру»

23 лют. 2017
1267 разів

Протягом 16-21 лютого українська делегація в рамках міжнародного соціального проекту «Діти просять миру» відвідала відразу три країни Європи - Австрію, Чехію та Словаччину. Остання з яких стала вже дев’ятою країною, в якій презентовано даний проект. 

Своїми враженнями від поїздки поділились учасники проекту - талановиті діти із зони АТО та Прикарпаття, які є переможцями інтерактивних конкурсів та заходів культурно-мистецького спрямування. 

Денис Шваюк, учень 9 класу Івано-Франківського академічного ліцею-інтернату: «Насамперед хочеться подякувати всім людям, які доклали зусилля для реалізації проекту «Діти просять миру». Ви за ці дні стали для нас сім'єю. Ми отримали багато тепла та максимум позитиву від вас. Дякую вам за це. Навіть малі дрібнички ми помічали.

Величезне дякую Банаху Дмитру Володимировичу. Ця людина є справжнім чарівником. Наш настрій був завжди хороший, але коли ми спілкувалися з ним він піднімався ще більше.

Ганна Ярославівна, Вам також величезне дякую. Ви віддавалися нам на повну! Кожного вечора перед сном Ви приходили до нас, обнімали та бажали приємних снів . Це маленькі дрібниці, але як нам було приємно. Зразу з’являлася посмішка на наших обличчях.

Велике дякую нашій супроводжуючій Юлі, яка була з нами весь час. Завжди допомагала нам, давала поради і яку ми дуже сильно полюбили.

Дякую нашим водіям. Попри тягу до сну та втому вони возили нас по країнах з усмішкою на вустах.

Я знайшов нових друзів, їм також потрібно подякувати за чудово проведений час з ними. Ця поїздка запам'ятається мені на все життя. Я завжди з посмішкою буду згадувати ці прекрасні моменти».

Вікторія Крячун, учениця 5-В класу Волноваської ЗОШ І-ІІІ ступенів №5: «Я дуже вдячна за цю поїздку проекту "Діти просять миру". Я побачила багато цікавого та нового. Ми були в Чехії, Австрії і Словаччині. Мені найбільше сподобалось у Празі. Там ми були в українській школі, також гуляли по місту і загадували бажання біля пам'ятника Яну Непомуцькому. Ще ми були у посольствах, де я подарувала свою роботу пану Послу. Ми брали участь у святі «Маланка». Також ми відвідали церкву і там поставили свічки за наших рідних.

Мені дуже сподобалась ця подорож і я сподіваюсь, що колись я відвідаю ще раз ті міста, в яких я була».

Світлина від Юлії Бичай.

Назарій Григорів, учень 9 класу Івано-Франківського академічного ліцею-інтернату: «16-го лютого я з іншими учасниками проекту вирушили у поїздку Європою. Ми побували в трьох країнах -  Австрії, Чехії та Словаччині. Я зустрів нових друзів, з якими і надалі підтримуватиму контакт.

В Австрії дуже красиво. Ми побачили цікаву архітектуру, людей, які мають свій стиль життя. В цій країні ми відчули атмосферу неймовірності перебування у справді Європейській країні.

Наступною країною, в якій ми побували була Чехія. З позитивними враженнями після Австрії ми спочатку не оцінили краси цієї країни, але коли побачили центр Праги, особисто я, був приємно вражений красою цього місто. Неймовірна композиція архітектури надавала місту життя. У Празі ми перебували дві ночі. Були на святі  «Маланки», в посольстві, на екскурсії, а найголовніше в Макдональдсі.

У Словаччині ми не встигли оцінити всю її красу, так як були мало часу, але за цей час ми побували в Культурному центрі, на екскурсії, в сувенірному магазині.

За цю поїздку я дякую дяді Дімі (Банаху Дмитру Володимировичу), Крисюк Ганні Ярославівні, Лубінцю Дмитру Валерієвичу, Сусловій Ірині Миколаївні, Віталію Олександровичу, Вербовому Сергію Михайловичу, нашій супроводжуючій Юлі та тим, хто нас зустрічав, супроводжував, допомагав під час поїздки за кордоном. Велике дякую директору мого Івано-Франківського академічного ліцею-інтернату Стефанишину Василю Васильовичу за те, що проявив ініціативу конкурсу талантів, завдяки якому я і поїхав.

Я впевнений, що цю поїздку я запам'ятаю надовго.

Іван Кураксін, учень 7 класу Волноваської ЗОШ І-ІІІ ступенів №7, Донецька обл.: «Дякую всім за цю дуже класну подорож.

Ми відвідали Австрію,Чехію та Словаччину. Найбільше мені сподобалась Чехія. Ми знаходилися в місті Прага. Там ми посилилися в гарному готелі, а також там була дуже гарна архітектура.

Відень також гарне місто з цікавою архітектурою. Там нас тепло зустріли в українській школі «Ерудит».

Дякую дорогій Ганні Ярославні, найціннішому Дмитру Володимировичу та Юлі за ці прекрасні дні.

Дякую загалом громадській спілці «Промінь Україна» за можливість поїхати в таку гарну поїздку».

Світлина від Юлії Бичай.

Милана Попова, учениця 7 класу Зорянської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Донецька область: «Ця поїздка була неймовірна. Ми побачили багато гарних країн, а саме: Австрію, Чехію і Словаччину. 

Австрія здивувала мене своїм старовинним містом Відень. Чехія – Прагою, історія, якої заворожує. У Словаччині ми ходили до церкви, гуляли та просто весело проводили час.
У Празі мені сподобалося найбільше. Насправді я б хотіла побувати ще у цих містах. 
Я дуже вдячна проекту «Діти просять миру» і людям, завдяки яким він реалізовується – Банаху Дмитру Володимировичу, Крисюк Ганні Ярославівні та іншим. Дякую за нашу супроводжуючу Юлю, яка стала для мене, як старша сестра».

Анжеліка Полякова, учениця 7 класу Волноваської ЗОШ І-ІІІ ступенів №7, Донецька обл.: «Я дуже дякую ГС «Промінь Україна» і проекту «Діти просять миру» за чудову подорож. Я була в Австрії, Чехії та Словаччині.

Найбільше мені сподобалась екскурсія Прагою. Я побачила багато старовинних замків, годинник з досі не розгаданою таємницею, загадувала бажання біля скульптури Яна Непомуцького. Я побачила багато нового. Також я була в українській школі, спілкувалася з україномовними дітьми. Нас дуже гостинно прийняли у посольствах, подарували багато різних подарунків. Ще мені дуже сподобалось на святі «Маланки», де ми дарували ангеликів миру. Ще на святі були дуже чудові виступи. Я дуже вдячна всім за цю подорож. Я була дуже рада представляти даний проект».

Світлина від Ані Крисюк.

Міжнародний соціальний проект «Діти просять миру» започаткований громадською спілкою «Промінь Україна» під керівництвом Дмитра Банаха за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Міністерства закордонних справ України, Світового Конгресу Українських Молодіжних Організацій та депутата Верховної Ради України Дмитра Лубінця.

Проект «Діти просять миру» має глобальну мету – встановлення миру в Україні та світі, а також покликаний сприяти підтримці розвитку талановитих дітей із зони АТО, їх подальшої співпраці з дітьми і молоддю різних країн світу, організації спільних навчально-оздоровчих таборів, культурно-мистецьких фестивалів, конкурсів, спортивних змагань, участі у міжнародних грантових проектах.

 

Останнє редагування Четвер, 23 лютого 2017 18:12
Оцініть матеріал!
(2 голосів)