Посланці миру з Донбасу та Прикарпаття у Чехії презентували проект "Діти просять миру"

22 лют. 2017
762 разів

У Чехії українські посланці миру з Донбасу та Прикарпаття прибули із благородною місією – закликами миру для України та презентацією дитячих талантів. Разом із дітьми до складу делегації ввійшли також депутати Верховної Ради України Ірина Суслова та Дмитро Лубінець, засновник громадської спілки «Промінь Україна» Дмитро Банах та координатор проекту «Діти просять миру» Ганна Крисюк.

Перебуваючи в Празі гості з України поклали квіти до пам'ятника Тарасу Шевченку, а звідти одразу поїхали до Посольства України в Чеській Республіці, де офіційно презентували проект та таланти дітей Заходу і Сходу України. Під час презентації проекту у посольстві діти подарували присутнім власноруч зроблені Ангели миру. Спілкуючись з місцевою українською діаспорою, сторони домовились про реалізацію спільних дитячих проектів, які будуть активно висвітлюватись у дитячій газеті «Промінець».

За словами народного депутата України Дмитра Лубінця, Чехія дітям сподобалась і запам'ятається надовго надзвичайно цікавою екскурсією столицею, а також теплим прийомом як в Посольстві України, так і з представниками української діаспори.

Світлина від Ані Крисюк.

Під кінець робочого дня всі учасники проекту разом із дипломатами з Посольства України в Чеській Республіці запалили свічку пам'яті за загиблими на майдані та помолились за героїв «Небесної Сотні». Опісля відбувся флеш-моб на підтримку популяризації національної символіки України закордоном під назвою «Тризуб – це Україна», який ініційований СКУМО та міжфракційним об'єднанням у Верховній раді України «Співпраця: Україна-Діаспора».

 

«Завтра в наших дітей ще один цікавий день в Празі і дитяча молитва за мир в Україні. Сьогодні ж хочемо подякувати всім, хто нас зустрів, організував для дітей цікаву і насичену програму. Зокрема, дякуємо за теплий прийом Посольству України в Чеській Республіці, нашому партнеру і другу, голові ГО «Українські профспілки в Чеській Республіці» Тарасу Костюку, Українському бізнес-клубу в Чехії та ГО «Українська ініціатива» за гостинність і подарунки для дітей» – поділився думками Дмитро Банах.

Нагадаємо, що проект «Діти просять миру» стартував минулого року в Грузії і на сьогоднішній день Чехія вже восьма країна, в якій діти разом із дорослими презентують свої таланти та просять миру для України.

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)