В Австрії презентовано український проект "Діти просять миру"

22 лют. 2017
904 разів

Юні посланці миру із зони АТО та Прикарпаття прибули до Відня, щоб презентувати міжнародний соціальний проект «Діти просять миру».

У столиці Австрії делегація з України відвідала місцеву українську школу «Ерудит», де діти ознайомились з діяльністю закладу, покуштували смачним обідом, а опісля вирушили на екскурсію Віднем. Екскурсовод пані Зінаїда показала дітям пам’ятні місця австрійської столиці, а також місця, які історично пов'язані з Україною. Діти переповнені новими позитивними емоціями від побаченого в другий половині дня завітали у Відні до українського посольства.

У посольстві всю делегацію гостинно та привітно зустрів Надзвичайний і Повноважний Посол України в Австрії Олександр Щерба, а також представники дипломатичних установ та української діаспори. Офіційна частина розпочалась з вітального слова пана Посла, який привітав дітей в Австрії та побажав усім здоров'я і миру. Українську делегацію проекту «Діти просять миру» у Відні очолила народний депутат України Ірина Суслова, яка виступила з вітальним словом до усіх присутніх, подякувала за гостинність і цікавий інтерактив для дітей та запросила усіх до співраці з міжфракційним депутатським об'єднанням «Співпраця: Україна-діаспора».

Опісля ініціатор проекту, засновник ГС «Промінь Україна» Дмитро Банах презентував присутнім українську делегацію та міжнародний проект «Діти просять миру». Впродовж години діти демонстрували свої таланти, дарували вироби ручної роботи, ангеликів миру з акції «Дитячий ангел миру в кожну родину» та разом заспівали пісню «Червона рута».

Після  офіційної частини Олександр Щерба коротко розповів про можливості подальшої співпраці, зокрема про літні програми оздоровлення для дітей із зони АТО, а опісля щиро запросив усіх гостей з України до солодкого столу і спільного фото на згадку.

Також всі присутні долучилися до ініційованого СКУМО та міжфракційним депутатським об'єднанням «Співпраця: Україна-Діаспора» міжнародного флеш-мобу  #ТризубЦеУкраїна». Втомлені та щасливі емоціями і новими враження учасники проекту «Діти просять миру» вирушили до Чехії.

 

Останнє редагування Середа, 22 лютого 2017 11:26
Оцініть матеріал!
(0 голосів)