Наталія Пальчак ознайомила молдовців із етапами приготування сиру

21 лют. 2017
955 разів

В Івано-Франківському йога-кафе «Shanti» для гостей із м.Єдинці, Молдова директор «Станіславської сироварні» Наталія Пальчак провела майстер-клас із виготовлення сирних фігурок.

«Станіславська сироварня» - це одна із сироварень Івано-Франківщини, яка дбає про здоров'я своїх клієнтів, створюючи якісний товар тільки із натуральних продуктів для найвибагливішого покупця, особливо для дітей та підлітків.

Розпочала свій майстер-клас Наталія Пальчак із ознайомлення молдовської делегації із нюансами приготування сирних виробів. Поділилась цікавими фактами про сири. Розповіла, якими якостями має володіти різний вид сиру. Повідомила про основні етапи технології виробництва сиру, а також презентувала правила роботи з сирами та навчила, як правильно дегустувати сир, щоб відчути всю його смакову гаму.

Після чого кожен із присутніх особисто під керівництвом технолога-сировара почав виготовляти фігури із сиру.

По закінченні майстер-класу всі мали можливість оцінити свої сирні вироби на смак, а також забрати їх з собою і пригостити ними своїх рідних у себе на Батьківщині.

Нагадаємо, що на запрошення засновника громадської спілки «Промінь Україна» Дмитра Банаха в рамках міжнародного соціального проекту «Діти просять миру» на Прикарпаття приїхала делегація з Молдови. Активну підтримку для приїзду молдавських партнерів на Івано-Франківщину надали народний депутат України Дмитро Лубінець і його громадська приймальня депутата у Івано-Франківську.

Останнє редагування Вівторок, 21 лютого 2017 15:32
Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)