Молдавська делегація відвідала Яремче

15 лют. 2017
960 разів

Днями делегація ліцеїстів з Молдови відвідала перлину Прикарпаття – місто Яремче. Приїзд гостей з Теоретичного ліцею ім. В.Сухомлинського містечка Єдинець відбувся в рамках міжнародного соціального проекту "Діти просять миру" на запрошення засновника громадської спілки "Промінь Україна" Дмитра Банаха та за підтримки народного депутата України Дмитра Лубінця і його громадської приймальні у Івано-Франківську.

У Яремчі молдавським дітям провели екскурсію Яремчанським заповідником. Вольєри з оленями, косулями, дикими кабанами та іншими тваринами справили неймовірне враження та викликали цікавість у дітей, тим паче, що тварин дозволяється годувати.

Далі гості з Єдинців мали можливість побачити головний символ та окрасу міста – водоспад Пробій, який вразив всіх своєю потужністю та мальовничістю.

Поряд з природною пам’яткою – водоспадом Пробій, знаходиться не менш популярна та символічна пам’ятка рукотворна. Мова про дерев’яну будівлю ресторану "Гуцульщина", яка вразила всіх історією свого створення, адже побудована вона без використання цвяхів.

Опісля вся делегація відвідала два сувенірні ринки, на яких мала можливість віднайти цікаві дрібнички на спогад про Карпати і привезти близьким та друзям атрибути гуцульської культури.

Загалом, туристичний центр Івано-Франківщини надзвичайно приємно вразив іноземних гостів чистотою, затишком та гостинністю. 

Оцініть матеріал!
(1 Голосувати)